Zbavit se starého nepojízdného vozidla nemusí být tak složité, jak si mnoho lidí myslí. Likvidace aut může být zcela bez starostí, pokud víte koho kontaktovat. Existuje hned několik důvodů, proč kontaktovat firmu ZAHOTOVÉ.

Nemáte čas a energii se prodejem nebo likvidací vozu zabývat

Občas i nepojízdné vozidlo můžete ještě zpeněžit na náhradní díly. Většina lidí však od toho upustí, když zjistí, jak náročný proces to je. Vyfotit všechny prodejné díly, dát na inzertní weby i s podrobnými popisky, a následně komunikovat s případnými zájemci zabere soustu času a energie. Pracovníci firmy ZAHOTOVÉ si pro vůz přijedou, odtáhnou a peníze vám vyplatí okamžitě na místě. Máte vše bez starostí a především hned. Likvidace vozidel již není vaší starostí.

Jak spolupráce probíhá?

Na webu zahotove.cz zjistíte, že cenu vašeho vraku můžete zjistit již po telefonu, pokud operátorovi sdělíte základní fakta o vozidle. Ke zjištění ceny můžete také použít online formulář, který naleznete na zahotove.cz. Po nacenění s operátorem domluvíte datum, které vám vyhovuje k odtažení vozidla. V tento vámi zvolený termín vám bude vypalcena dohodnutá částka za váš vrak.

Na stavu ani typu vozidla nezáleží. Odtaženo a vykoupeno může být i zcela nepojízdné nebo bourané vozidlo. Kromě osobních vozidel ZAHOTOVÉ vykupuje stavební a užitkové vozy. Problém pro ně není ani více kusů vraků.

Nečekejte žádné papírování, které by vás pravděpodobně čekalo ve většině autobazarů. Kromě toho, že vás nečeká administrativa spojená s odtahem, pracovníci ZAHOTOVÉ se postarají i o všeobecnou administrativu spojenou s likvidací vozidla.

Samozřejmostí je obdržení protokolu o ekologické likvidaci vozidla, která proběhne v souladu se zákonem České republiky o odpadech.