V minulosti vypadal internet poměrně divoce, ale postupně se provozovatelé webových stránek snažili dodržovat určité standardy, například, aby byl web responzivní, aby měl SSL certifikát nebo třeba, aby byl plně validní z hlediska SEO. Při zakládání webu hraje důležitou roli, jakým způsobem bude postavený. Je vhodné se vyhnout všem zbytečně složitým řešením a zvolit takové, které se snadno spravuje.

Jaké výhody má WordPress

Jde o nejrozšířenější redakční systém, který pohání weby běžných blogerů, drobných podnikatelů, ale i největších společností na trhu. Vyznačuje se přehledností, snadnou správou a i přizpůsobitelností. Lze jeho funkce libovolně rozšiřovat za pomoci pluginů a dokonce i vzhled lze libovolně měnit. Dokáží s ním pracovat i lidé bez jakýchkoliv znalostí programování. Ačkoliv je tento redakční systém tak přehledný, že byste s ním zvládli web vytvořit také, tvorba webů na WordPressu by měla být svěřena profesionálům, kteří se postarají, aby web splňoval důležitá kritéria pro SEO, zabezpečení, aby měl web kvalitní obsah a také, aby disponovat atraktivním vzhledem, který dokáže návštěvníky snadno zaujmout.

Nehledejte studenty nebo nezkušené firmy, web vás bude reprezentovat a rozhodovat o vašem úspěchu. Bude jen jednorázovou investicí a vyplatí se obrátit na experty na WordPress, které naleznete na WPDistro.cz. Vytvoří vám profesionální firemní i osobní weby, internetové obchody, katalogové systémy, ale i zpravodajské portály. Reference firmy hovoří za své. Zajistěte si profesionálně vytvořený web a získáte tím i výraznou konkurenční výhodu. Spolupráce s firmou je velmi úzká, aby web ve všech ohledech vyhovoval vašim požadavkům. Ať už chcete nový web nebo redesign toho současného, ve spolupráci s WPDistro máte skvělý výsledek zaručený.