Střecha je výraznou součástí každého domu, která ho chrání před rozmary počasí, od sněhu po déšť nebo silný vítr. U střechy se očekává nejen to, že bude spolehlivě chránit dům, ale také že přečká minimálně vaši generaci. Při výběru se mnoho lidí přiklání k tradičním řešením, ale ještě než se k takovému rozhodnutí uchýlíte i vy, nechte si představit i další možnosti, které se nabízejí, protože nezřídka překvapí řadou výhod, jež tradiční řešení nemají. Za pozornost stojí plechové střešní krytiny COMAX®.

Jaké výhody mají plechové krytiny COMAX®?

V první řadě je třeba poznamenat, že je plechová krytina COMAX® vhodná jak pro moderní, tak pro starší domy. Je velmi lehká, rychle se montuje a jelikož se nabízí v mnoha tvarových i barevných provedeních, snadno vyberete takovou, která se bude hodit pro vaši nemovitost. Samozřejmostí je dlouhá životnost a stálobarevnost, i po letech bude krytina vypadat skvěle. Je zde myšleno i na životní prostředí – krytina je 100% recyklovatelná. Vybírat si můžete z následujících velkoformátových krytin pro šikmé střechy: COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA MAXI, COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX VLNKA a TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX®. Nabízí se však i designová maloformátová krytina COMAX BOCO 330.

Výrobce STŘECHY COMAX® působí v oboru mnoho let a jeho plechová krytina si v průběhu času získala velkou popularitu, o čemž svědčí spokojenost zákazníků. STŘECHY COMAX® vám zajistí nejen samotnou krytinu, ale i další sortiment, který je nezbytný ke správnému fungování střechy, od pojistných hydroizolačních vrstev přes barevně sladěný okapový systém i parapety až po spojovací materiál. Některé typy krytin Comax lze zároveň úspěšně využít i jako moderní fasádní obklady či jako bezúdržbový plotový systém, poskytující jeho majiteli dokonalé soukromí.

Zajistěte si nezávaznou poptávku

Na webu strechycomax.cz můžete výrobce kontaktovat a nechat si zdarma zpracovat kladečský plán pro pokládku plechové krytiny, který bude zahrnovat také doporučený sortiment pro správné fungování střešního pláště. Po potvrzení kladečského plánu vám výrobce STŘECHY COMAX® zajistí dodávku veškerého materiálu, a to už do 10 pracovních dnů. Veškerý sortiment vám bude dovezen přímo na místo stavby. Inspirujte se na webu výrobce, kde najdete více informací a ukázky referencí.