Notebooky jsou velmi složitá zařízení, která se skládají z mnoha součástek. Ačkoliv jde o moderní technologii, nikdy nevydrží sloužit věčně bezchybně, většina majitelů notebooku se časem shledá s nějakou závadou. Může jít o fyzické (hardwarové) poškození. Notebook můžete fyzicky poškodit nebo může nějaká důležitá součástka sama vypovědět službu. Také může jít o softwarový problém. S oběma typy problému si nejlépe poradí kvalitní servis notebooků FopaNET. Pracuje rychle, levně a spolehlivě. Najdete ho v Brně, ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42.

Profesionální opravy notebooků

Každý problém s notebookem se dá vyřešit. Pokud je váš notebook zavirovaný, vyskakují na něm okna nebo se chová jinak, přestaňte s ním pracovat. V servisu zajistí odvirování i instalaci kvalitního antivirového programu. Zajistí vám i reinstalaci operačního systému, čištění disku i další softwarové práce. Když je notebook fyzicky poškozen nebo nějaká součástka nefunguje, servis zajistí její opravu nebo výměnu. Poradí si zde i se zpomalenými notebooky, které vám zrychlí.

Velkým nepřítelem notebooku, a elektroniky obecně, je prach. Pokud máte notebook plný prachu, projeví se to obvykle tím, že se začne přehřívat a je zpomalený. Následně je nejvyšší čas ho od prachu vyčistit. V servisu vám zajistí kvalitní čištění notebooku od prachu, aby opět fungoval jako dříve.

Postarají se také o další častý problém a tím je notebook zasažený tekutinou. Pokud se vám podařilo notebook polít, v žádném případě s ním dále nepracujte, namísto toho notebook vypněte, vyjměte z něj baterii a otočte ho tak, aby mohla tekutina vytéct. Následně se co nejdříve obraťte a servis, kde vám zajistí čištění politých notebooku. Vždy se vyplatí mít po ruce spolehlivý servis, který vám rychle vyřeší potíže s vaším notebookem.