Také vás někdy bolí nohy? Stojíte nebo sedíte celý den v práci? Když přijdete domů, chcete si jen „hodit nohy nahoru“ a nic nedělat. Můžete vyzkoušet různé cviky, které mohou prokrvit a pomoci proti bolesti. Můžete vyzkoušet také krásný oblázkový koberec, který můžete využívat kdekoliv, potřebujete, doma nebo například také v práci. Vyzkoušejte jej i vy!

Procházka po pláži

Také máte rádi procházku po oblázkové pláži? Nohy relaxují a prokrvují se, což je určitě dobře. Vaše nohy dostanou příjemnou masáž, kterou jistě ocení. Pokud nemáte pláž za rohem, pak můžete vyzkoušet obrázkový koberec. Vyrobíte si jej jednoduše a rychle! Jak na to?

Co budete potřebovat:

  • Dostatečné množství oblázků různých tvarů a velikostí
  • Čtvercovou podložku (nejlépe kus koberce)
  • Tavná pistole

Jak postupovat:

Vezměte kus koberce a pořádně jej omyjte a opláchněte. Následně nechejte vysušit a vrhněte se na oblázky. Pokud jste si je nasbírali někde u rybníka nebo na pláži, pak je dobré je pořádně umýt a následně je nechejte také volně oschnout, nejlépe na sluníčku.

Nyní přichází fáze lepení oblázků. Na každý oblázek dejte trochu lepidla z tavné pistole a přilepte na čtvercový koberec. Můžete lepit oblázky těsně k sobě, můžete tvořit barevnou mozaiku a podobně, fantazie se meze nekladou. Následně už nezbývá nic jiného, než si užívat oblázkový koberec. Dejte si jej pod nohy, když sedíte u počítače nebo se po něm projděte večer, před spaním! Masáž nohou máte zajištěnou!