Přišel čas vrátit pokojům jejich bývalý lesk a barvu a znovu vymalovat? Vrhnout se do toho svépomocí a vymalovat si byt sami anebo stojí za to zavolat Malování pokojů Praha? Jaká je cena úsilí, které do toho musí člověk vložit a jaká je cena najmutí si specializované firmy?

Jaká je cena v případě malování vlastními silami?

Malování svépomocí může vyjít překvapivě draho a to nikoli pouze pokud je započítán vlastní čas a úsilí, ale také co se týče konečného výsledku a to především pokud to dopadne tak, že na jeho opravu je stejně potřeba zavolat specializovanou firmu.

Celkový servis, který je Malování pokojů Praha schopné nabídnout během jednoho dne, neprofesionálům trvá alespoň třikrát déle a navíc je potřeba si k tomu sehnat všechno potřebné vybavení, které se sestává z více věcí než z pouhého štětce.

Služby, které nabídne profesionál?

Profesionální malířská firma nejprve zajistí všechen nábytek, aby nedošlo k žádné újmě, a stejně tak zabezpečí podlahy, dveřní a okenní rámy. Poté přijde na řadu seškrábání původního nátěru a zatmelení všech nerovností, které se na stěně objeví. Poté je potřeba aplikovat penetrační nátěr a až posléze je možné malovat.

Kromě hrubé práce nabízí Malování pokojů Praha i poradenství a navrhne, jaké barvy jsou do interiérů nejhezčí a může dále doporučit i moderní dekorační prvky, které dokáží každý prostor pozdvihnout na úplně novou úroveň.

Je potřeba vymalovat průmyslový prostor?

Kromě pokojů a kanceláří společnost Malování pokojů Praha také zajišťuje malování průmyslových prostor či malování a natírání speciálními nátěry, které mohou být mnohdy z bezpečnostních důvodů vyžadovány. V základní nabídce jsou protiplísňová, antibakteriální, protipožární a termoizolační laky. V případě jakýchkoliv pochybností je vždy možné požádat o návštěvu technika, který dokáže doporučit ten nejlepší postup.