Zachovat si hustotu a zdravý vzhled našich vlasů nebývá snadné, především ve vyšším věku. Naše vlasy velmi citlivě reagují na nerovnováhu v organismu. Vlasové váčky potřebují neustálý přísun živin, které je také chrání před poškozením, jež způsobuje nevhodná životospráva, stres nebo znečištěné životní prostředí. Výsledkem dlouhodobého nedostatku kvalitních živin jsou pak vlasy bez lesku, řídké a a šednoucí. Kromě toho se začnou lámat, třepyt a postrádají objem.

Kvalitní doplňky stravy pro zdravé a krásné vlasy

Vhodně zvolené doplňky stravy pro vlasy pomohou k udržení jejich krásného a zdravého vzhledu, lépe vyživí vlasové folikuly a podpoří jejich zdravější vzhled. Jak se však vyznat v tom množství přípravků, které současný trh nabízí? Není nic snazšího, než si pročíst recenze vitaminy na vlasy. Některé naleznete také na webu inspirativni.cz. Každý produkt na stránce nabízený obsahuje kompletní popis. Důležité je sledovat aktivní látky. Čím více jich produkt obsahuje, tím více bude účinný.

Kolagen pro dokonalou pleť

Na stránkách inspirativni.cz naleznete také nejlepší kolagen na pleť. Jedná se o jednu ze základních stavebních částí nejen pokožky, ale i dalších částí našeho těla. Nalezneme jej například v kostech, svalech, šlachách nebo vazech. Tělo si jej produkuje samo, ale s tím jak stárneme, se jeho produkce snižuje. Je třeba jej tedy dodávat v podobě kvalitních potravinových doplňků. Jaké výhody tyto doplňky nabízejí? Kromě zpevnění pleti a eliminace vrásek, se nám zlepší i stav vlasů a nehtů, podpoříme růst svalové hmoty, můžeme zmírnit problémy spojované s pohybovým aparátem a dokonce kolagen pomáhá v boji proti celulitidě. Kolagenů existuje několik různých typů. Pro doplňky stravy se získává ze zdrojů živočišného původu. Kolagen určený pro pleť je původu mořského.