Jak se doma cítíte? Mnoho lidí žije v prostorech, které zcela neodpovídají jejich představám o moderním a ideálním bydlení. Předělat interiér je skutečně velký oříšek a pro amatéry by bylo velmi riskantní se do něčeho takového pouštět svépomocí. Mnoho lidí se snaží interiér po částech rekonstruovat samo, kupovat různý nábytek a další prvky. Výsledný efekt je často nevkusný, nemoderní a není podle představ. Pokud chcete mít jistotu, že bude váš interiér skutečně perfektní, vždy se obraťte na interiérové studio.

Jaké studio zvolit?

Bytoví designeři jsou specialisté, kteří promění prostor, ve kterém žijete, na prostor, do kterého se zamilujete. Důležité je ovšem vybrat profesionály, kteří mají mnoho zkušeností a prokazatelné reference. Mezi nejlepší patří interiérové studio PW Interiér. Zajistí nejen rekonstrukci interiérů, ale i exteriérů a obchodních prostorů. Na trhu jsou už od roku 2006 a za tu dobu skvěle proměnili nespočet prostorů. Velkou výsadou je, že si zakládají na originalitě a umí zajistit unikátní nábytek vlastní výroby. Samotný postup se vám zajisté bude líbit.

Během první schůzky se sejdete s bytovým designerem, kterému popíšete své představy a on vám na jejich základě představí návrhy, jakým směrem by se rekonstrukce mohla ubírat. Poté dojde k zaměření kót za pomoci odborného pracovníka, to je důležité pro výrobu atypického nábytku a vizualizaci. Před rekonstrukcí se vždy udělá realistický 3D model prostorů a vy díky této vizualizaci uvidíte hotové prostory ještě dříve, než se udělá jakákoliv změna. Následně se vypracuje podrobná dokumentace i s cenovou nabídkou. Dalším krokem je už realizace, tým specialistů se pustí do všech potřebných prací, aby se váš interiér zcela proměnil. Následuje předání, konečně vkročíte do svých vysněných prostorů, kde se zajisté budete cítit skvěle. Neexistuje lepší volba, než přenechat interiér specialistům v oboru. Více informací najdete na www.pwinterier.cz.