Dřevěná podlaha je tradičním řešením pro mnoho domácností. V tomto stylu získá dům svou přirozenou krásu. Různé odstíny dávají našim zákazníkům možnost výběru podlahy přesně na míru – klikněte zde. Ráz výběru záleží na vás, jestli moderní nebo raději rustikální, atp.

Nekonečné variace dávají lidem šanci tvořit

Navíc s tímto druhem podlahy máte jistotu, že přežije i vás. Další výhodou je fakt, že vypadá pořád stejně a jen tak se neopotřebuje. Je odolná a pevná, snese velké zatížení. Nemusíte si lámat hlavu se speciální péčí, stačí jí vysát a vytřít mopem s přípravkem pro tento druh podlah. Když se po ní procházíte, je příjemná i z toho důvodu, že není studená. Jednotlivá výměna prken při poškození je snadná a nemusíte měnit celou pokládku.

Dříve byla dřevěná podlaha jedinou alternativou, dnes je tomu jinak

Do popředí se dostává i vinylová podlaha. Nadchne vás svým nadčasový designem. Hodí se do minimalistických interiérů s novodobým vybavením, ale není to podmínkou. Lze jí vidět prakticky všude včetně koupelen. Určitě se nemusíte bát, že se poškrábe nebo že při chůzi budou slyšet kroky. Sháníte nějaký odstín, kterého se jen tak nevzdáte?

Vinyl vám v tomto ohledu skvěle posouží, různé barvy a textury dávají všanc dokonalému výběru – přečtěte si více. Ani čtyřnohý miláček jí vadit nebude. Měkce se na ní našlapuje a neklouže, což je pro řadu nás taktéž důležité. Nevyžaduje náročný úklid, postačí běžná údržba. Rychlá jednoduchá pokládka je předností. Jedná se o luxusní kopie kamenných a keramických obkladů, na první pohled skutečně k nerozeznání. Pokud tedy shrneme vše, co jsme tu napsali, dojdeme k závěru, že dřevěné i vinylové podlahy jsou téměř bezúdržbové, dlouho životné, pevné, cenově dostupné a rychlé na pokládku. Která podlaha tedy vyhraje u vás?