Fotopast je dokonalý pomocník, jehož využívají myslivci pro pozorování zvěře a v posledních letech nachází uplatnění i jako ochrana soukromého majetku. Svým uživatelů nabízí celou řadu výhod. Vybírat si můžete z několika značek. Mezi špičkové modely patří fotopasti Bunaty.

Proč právě značka Bunaty?

Pokud ještě nepatříte mezi uživatele fotopastí, ale přemýšlíte o jejím používání a to za jakýmkoli účelem, navštivte web fotopasti-bunaty.cz, kde naleznete potřebné informace.

Fotopast Bunaty nabízí celou řadu výhod. Patří mezi ně dokonalá kvalita nočních snímků, skvělé maskování, laserové zaměřování, vysoká odolnost i vůči podnebným podmínkám, jednoduchá výměna baterií, neviditelné a bezhlučné snímání, dokonalé umístění displeje, skvělé rozložení a umístění nastavovacích tlačítek, možnost pořizování videa s FULL HD záznamem zvuku nebo modely s GSM či bez něj.

  • Snímání okolí

Vzhledem k tomu, že fotopasti značky Bunaty fotí i natáčejí videa i za naprosté tmy zcela neviditelným způsobem, jsou vhodné nejen pro pozorování zvěře, ale i jako obrana majetku proti zlodějům.

  • Umístění displeje

Displej fotopasti Bunaty je umístěný na zadní straně nebo je tak malý, že není téměř viditelný.

  • Dokonalé maskování

Vzhledem k tomu, že nejdůležitější části fotopasti jsou umístěné blízko sebe, lze téměř celou polovinu fotopasti zakrýt. Přední díl bývá velmi často proveden formou kamufláže, díky čemuž tak fotopast dokonale splyne s okolím. Eliminaci nežádoucích odlesků zajišťuje rozdělení přísvitu na mnoho malých částí.

  • Natáčení videa ve FULL HD s možností záznamu zvuku

Kvalita videa, které fotopasti Bunaty nabízejí je velmi dobrá a patří mezi nejlepší na našem trhu.

  • Dokonalá kvalita fotografií pořizovaných v noci

Díky rozlišení až 16 megapixelů, které fotopasti Bunaty mají, a kvalitnímu optickému snímači, vytvářejí dokonalé fotografie i během noci.