Mnozí z vás si myslí, že bourací činnosti jsou velmi jednoduché a dokázal by je provádět prakticky každý. Budeme vás ovšem muset zklamat. Veškerý postup totiž podléhá přísnému plánování, kontrole a samozřejmě také použití vhodných nástrojů. Není zde totiž prostor pro chyby, a proto je důležitý výběr správného nářadí.

Jaké nářadí si vybrat?

Ať už se pustíte do demolice kteréhokoli objektu, mějte u sebe nářadí firmy Stanley FatMax. To totiž patří k tomu nejlepšímu, co je na současném trhu k dostání. Díky své dlouholeté tradici, prvotřídní kvalitě a neustálým inovacím se tato společnost pohybuje na výsluní ve svém odvětví. Její produkty vynikají velkou odolností a dlouhou životností, čímž jsou vhodné i pro ty nejnáročnější profesionální uživatele.

Jaké je vhodné kladivo?

Jedním z mnoha vhodných nástrojů pro demoliční práce je aku kladivo. Možná si budete říkat, že nemá na takovou práci dostatečný výkon, avšak jste na omylu. Nářadí totiž disponuje bezuhlíkovým elektromotorem s vysokým výkonem a dlouhou životností, kterému neodolají ani ty nejpevnější zdi. Díky přepínači mezi vrtáním a sekáním budete moci vybírat optimální režim pro danou činnost, a navíc vám kladivo padne do ruky zejména kvůli své ergonomické rukojeti minimalizující vibrace a nárazy, takže jej zvládnete ovládat daleko déle.

Využijete je opravdu všude

S tímto profi nářadím je velmi snadné manipulovat, a proto se v současné době stává populárnějším i u domácích kutilů. Ti ocení především vynikající poměr mezi vysokým výkonem a optimální cenou, případně užitkovou hodnotou a samozřejmě univerzálností použití. Skvěle padnoucí lehká kladiva disponují oproti klasické příklepové vrtačce daleko větší energii rázu, čímž je samozřejmě vrtání do jakéhokoliv materiálu snadnější.

Ať už vás doma čekají menší či větší stavební práce, mějte na paměti, že ke kvalitně odvedené práci patří i neméně kvalitní nářadí.