Jste rádi na vše připravení, máte díky tomu o všem přehled, spoustu věcí pod kontrolou. Podobně připravujete věci v práci a vaší kolegové si vás nemohou vynachválit. Doma už dopředu víte, kde budete o víkendu, máte naplánovanou cestu na prodloužený víkend nebo dokonce už se vše připravuje na letní dovolenou nebo jen pár dní, kdy chcete jet s přáteli nebo rodinou pryč z města. Nasát nové zážitky, vzpomínky a hlavně pryč od shonu a starostí.

Máchovo jezero jako příležitost pro odpočinek

Jestliže už nyní přemýšlíte nad dovolenou nebo pár dny odpočinku, případně prodlouženým víkendem, pak je Máchovo jezero tím pravým místem! V dané lokalitě je toho totiž k vidění velká spousta a můžete si tak odpočinout u vody, relaxovat aktivně u nějakého sportu nebo objevovat krásy a okolí Máchova jezera. Je to zcela na vás a na vaší představě odpočinku a klidového režimu.

V okolí Máchova jezera budete přirozeně hledat ubytování. Můžete vyzkoušet chatky máchovo jezero, které jsou moderní, praktické a vhodné pro krátké i středně dlouhé pobyty. Chatová osada Elite u Máchova jezera je tím pravým ubytováním. Kromě ubytování ve čtyřlůžkových chatkách, které jsou vybavené chladničkou, jistě oceníte jídelnu s barem, dvě ohniště, možnost zapůjčení grilu. Děti a potažmo i rodiče ocení houpačky, pískoviště a prolézačky.

V okolí jsou k dispozici další možnosti vyžití – sportovního i rekreačního charakteru. Využít můžete například trampolínu, kolotoče, plavbu parníkem, minigolf, šlapadla a mnoho dalšího. Když hledáte Máchovo jezero ubytování – vsaďte na Staré Splavy a chatovou osadu Elite. Nechce se vám vařit? Areál disponuje jídelnou s barem, která nabízí plnou penzi i polopenzi, takže během dovolené nemusíte řešit, co zase uvařit! Máchovo jezero přináší spoustu zážitků a možností odpočinku. Vyberte si to pravé pro vás.