Odesílání zásilek se stalo běžnou součástí našeho života. S tím však přichází otázka, na kterou společnost se obrátit, aby naše zásilka padla do dobrých rukou. Preferujete-li rychlé doručení, kvalitní služby a výhodnou cenu, pak se neváhejte obrátit na společnost Emons, která tohle vše splňuje. V oblasti přepravy zásilek má navíc bohaté zkušenosti, a to již 80 let.

Přeprava do celého světa

Společnost Emons se o vaši zásilku postará téměř po celém světě. Jelikož kromě doručování po České republice, patří mezi její služby také mezinárodní přeprava zásilek. Společnost Emons se řadí mezi přepravní společnosti s velmi rozsáhlou dopravní sítí, která má zastoupení až ve stovce zemí po celém světě. Jako způsob přepravy zásilek využívá všechny druhy dopravy, ať jde o pozemní, leteckou nebo námořní dopravu.

Běžná zásilka i nadměrný náklad

Není žádným tajemstvím, že společnosti neustále snižují hmotnosti a rozměry zásilek, tudíž je těžké najít vhodného přepravce, pokud vaše zásilka neodpovídá určitým přepravním parametrům. Se společností Emons se toho však obávat nemusíte. Ať už chcete doručit běžný balíček nebo nadměrný náklad, tak to nebude problém. Vaše běžný i atypická zásilka bude v těch nejlepších rukách. Zásilky před poškozením chrání nejčastěji doprava na paletách, která je navíc velice efektivní.

Jak firmu Emons kontaktovat?

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet služby společnosti Emons, tak jako to udělala spousta firem i soukromých osob po celém světě, pak zamiřte na jejich webové stránky emons.cz. Na jejich webu najdete kontaktní formulář či rovnou poptávku přepravy. Případně můžete navštívit její pobočky, které se nacházejí na 9 místech po celé České republice. Rychlou a spolehlivou přepravu zásilek se společností Emons máte zaručenou.