Ceny realit letí strmě dolů. Ačkoliv ještě nedávno byly na svém historickém vrcholu, nejistá doba koronavirová během pár dní zatočila se všemi prognózami analytiků. Všechno je jinak. Realitní trh se otřásl v základech. Koupě bytu nebyla nikdy výhodnější, než teď.

Toužíte po novém bydlení? Právě teď je správný čas, kdy rozbít prasátko, koupit byt v novostavbě a ušetřit přitom až čtvrtinu jeho reálné ceny. Jedinečná příležitost totiž nebude mít dlouhého trvání. Jen, co infekce odezní, vše se vrátí do starých kolejí. Nevyužít příležitost by znamenalo, trhat se brzy za vlasy. Byty ještě nikdy nebyly výhodnější!

Novostavby na Žižkově

Ideálním cílem vaší pozornosti se stanou byty na prodej Praha 3. Představují ideální život v rezidenci v hlavním městě. V rámci projektu „Byty na Vackově“ vzniká pět objektů, které nabízí 347 bytů s balkony, lodžiemi nebo vlastními terasami.

K dispozici jsou jednotky o velikosti 1+kk až 5+kk. Dispozice jednotlivých bytů je volená tak, aby byla maximálně efektivně využita jejich plocha a přísun denního světla, což je důležité pro aspekt vzdušnosti a prostornosti.

Unikátní přístup

Bydlení na Vackově pracuje s maximálně dvanáctipodlažními budovami, které navíc nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti a asymetrii, které kladou důraz na soukromí a pohodlí. Co byt, to unikát. Vybrat ten správný lze pomocí online katalogu, který názorným způsobem prezentuje jednotlivé jednotky v návaznosti na sousední byty. Člověk si tak může udělat jasnou představu o orientaci a rozložení všech místností, výtahu a schodiště, aniž by zvedl zadek ze svého gauče. V klidu, bez nervozity a unáhlení.

Lokalita Vackova má typický žižkovský charakter. Tvoří průsečík nové obchodní a rezidenční čtvrti a rekreačních míst s přírodními prvky a pamětihodnostmi. Život na Žižkově se stává prestižním.