Kdo by chtěl ze svého trávníku uklízet exkrementy cizích psů, kteří si sem zaběhnou vykonat potřebu? Když si potom vaše děti mají na zahradě hrát, není to úplně optimální. Jenže když je jejich pán ani váš plot nezastaví, je to těžké pořízení. Proto je život ve městě i na vsi mnohem jednodušší, máte-li vlastní plot. Spousta problémů tím odpadá. Navíc získáte i soukromí, budete si moci kdykoli na zahrádce něco poklidit, vyplet nebo relaxovat a nikdo vás přitom nebude pozorovat. Chce to plot, a pořádný.

Vyberte si chytře

Nechcete-li být středem pozornosti a udělá vám radost trocha soukromí, vsaďte na mohutnější neprůhledný plot. Na trhu je k dispozici velké množství různých druhů plotů, proto je dobré si nejprve rozmyslet, co od plotu očekáváte. Pokud je to zisk soukromí a pocitu bezpečí za mohutnějším oplocením, potom byste měli vsadit na betonový plot. Jde v dnešní době o naprosto běžný typ oplocení, není to tedy nic cizokrajného, ba naopak betonové ploty se vyrábí z kvalitního českého betonu, který plotu zajišťuje vysokou odolnost a zároveň i dlouhou životnost. Navíc není třeba se o plot nijak starat.

Nemusíte se však bát, že by to bylo na úkor vzhledu plotu. Betonové ploty nabízí spoustu různých variant vzhledu, takže si můžete vybrat, jak bude vypadat ten váš. Díky vysoké variabilitě si skutečně sestavíte plot podle vašich představ tak, aby ladil dokonale s vaším domem. Promyslete si, jak chcete mít vysoký plot, jaký má mít tvar zakončení a samozřejmě také barvu a dekor. Pokud si nedovedete přesně představit, jak by výsledný plot kolem vašeho domu vypadal, využijte on-line konfigurátor od Kulkabex, s.r.o. Vybírejte, zda vám bude lépe vyhovovat štípaný kámen, nebo skládané cihličky, barva šedá, terakotová, nebo třeba pískově žlutá. Bude plotu kolem vašeho domu lépe slušet oblouk, rovné zakončení, nebo si troufnete na dřevěné latě? Všechny parametry zadejte do konfigurátoru a na výsledné vizualizaci si prohlédněte výsledek. Jste-li s ním spokojeni, pak už zbývá plot jen objednat.