Matně si vzpomínám na náš poslední rozhovor s kamarádkou. Vzpomínám si, že na naši poslední schůzku přišla jako vyměněná. Její proměnu bych připodobila k ošklivému káčátku, ze kterého se stala krásná labuť. Po jejím posledním vztahu z ní téměř vymizel elán do života. Nyní však zářila štěstím.

Kamarádčino osudové seznámení

Se svou kamarádkou se znám již dlouhá léta. Seznámily jsme se na střední škole a padly jsme si do oka hned první školní den. Stejně jako já přijela do školy vlakem. Byla veselá, upovídaná a kamarádská. Neustále povídala o tom, jak ráda čte knihy a že ve svém volném čase ráda píše nejrůznější články. Skutečně jsme si spolu měly co říct. Připadalo mi, jako bychom se spolu znaly už hodně dlouho. Během střední školy se z nás staly nerozlučné kamarádky. O to víc mne mrzelo, že se nedostala po přijímačkách na vysokou školu na stejný obor jako já. Zatímco já začala studovat pedagogickou fakultu, ona pokračovala v knihovnictví a informačních službách. Znovu jsme se potkaly na srazu po dvou letech od maturity. Od té doby jsme spolu v kontaktu velmi pravidelně.

Lásce naproti

Samozřejmě mně zajímalo, co může za její proměnu. Vášnivě mi začala povídat o své nové lásce, kterou poznala díky online Evropské seznamce. Štěstí z ní jen sršelo. Se svým dlouholetým přítelem se rozešli poté, co on začal pracovat v zahraničí a ona zůstala v tuzemsku. Po nějaké době se z rozchodu oklepala a rozhodla se přihlásit na této online seznamce www.czech-single-women.com. Byla přímo okouzlena tím, jak je jednoduché se zde seznámit. Po založení vlastního profilu si hned začala dopisovat s několika muži najednou a asi po měsíci přijala pozvání na první schůzku svého nynějšího partnera. Pár spolu tahle dvojice plní už tři roky. Společně tak prožívají tyto nelehké okamžiky, které současným světem panují. Neváhejte a zkuste to také. Kdo ví, třeba právě prostřednictvím Evropské seznamky poznáte svou osudovou lásku.