Nikdy bych si nemyslela, že by mě něco jako tapetování mohlo bavit. Ještě mám v živé paměti, jak tapetovali moji rodiče. Všechno bylo ulepené a zapatlané od lepidla včetně tapety, tapeta nevalného vzoru v uspávajících neurčitých barev. Prostě hrůza. Proto když syn přišel s tím, že chce do pokoje tapetu, trochu mě tím vyděsil. Ale řekla jsem si, že nakonec proč ne, alespoň na chvíli vstane od počítače. Nejprve jsme hledali, kde koupit tu pravou tapetu. Syn je na prvním stupni základní školy, chtělo to tudíž něco dospěláckého, hlavně žádné dětinskosti! Našli jsme internetový obchod Tapeta-dekorace.cz a rozhodli se, že zde nakoupíme.

Výběr široký, syn se nakonec ani nemohl rozhodnout, kterou tapetu si vybrat. Nakonec zvítězila fototapeta se vzorem vesmíru. K fototapetě jsme jako dárek dostali zdarma lepidlo (ne, určitě bychom na něj nezapomněli), takže o starost méně. Nechali jsme si vše poslat a mezitím připravovali pokoj na tapetování. Některý nábytek už nebyl vhodný, proto jsme jej vyřadili s tím, že bude potřeba sehnat něco praktického, odpovídajícího synovým potřebám. Když tapeta konečně dorazila, pustili jsme se do práce.

Šlo to až překvapivě dobře, než jsme se nadáli, byl první pruh tapety na zdi a po něm v poměrně rychlém sledu následovaly ostatní. Žádný díl tapety se nám nepodařilo zdeformovat, takže i vzor dobře seděl a za chvíli měl syn na zdi úžasný pohled do vesmíru. Sám byl velmi spokojen a pochvaloval si, jak se nám to povedlo. Mám radost, že se mu v pokoji líbí zase o něco víc, navíc se na úpravě sám podílel, takže má i dobrý pocit, že se zapojil. Budeme-li zase něco tapetovat, určitě se opět obrátíme na Tapeta-dekorace.cz, kde jsme našli široký výběr tapet, rychlé dodání a ještě jsme dostali lepidlo zdarma.