3D lamelové stěny jsou novým produktem pro obklady stěn. Jsou vytvořeny z různých druhů dřeva s různou délkou, šířkou a tloušťkou komponentů, které všechny jsou sloučeny a vytvářejí nádherný objekt. Pouze několik čtverečních metrů nástěnných obkladových panelů poskytne jedinečný akcent ve výzdobě vašeho pokoje a vytvoří teplo a útulnost.

Novinka v zařizování interiérů

3D lamelové stěny jsou trendovým konceptem interiérového designu, který je stále relativně nový. Tento typ dekoru dodává místnosti objem, poskytuje zajímavé vizuální efekty díky hře světla na reliéfním povrchu a je vždy ústředním bodem na pozadí celkového designu. Vnitřní 3D lamelové stěny mohou pomoci s zónováním a zdobením jakýchkoli vodorovných nebo svislých povrchů a vnitřních přepážek.

Nástěnné dřevěné lamely se snadno udržují

Dřevěné lamely se používají nejen k přepažení nebo vyčlenění určitého prostoru. Skvěle vypadají v obývacím pokoji za pohovkou či v ložnici za postelí.

Velmi oblíbené se staly v malých bytech, kde jeden pokoj plní více funkcí. 3D lamelou snadnou oddělíte kuchyňský kout nebo prostor určený pro spaní.

Lamelové stěny jsou nenáročné na údržbu a jejich montáž zvládne každý kutil. Žádnou další péči nebo úpravu (například lakování) nepotřebují.

Akustika interiéru se může zlepšit

Lamelové stěny mohou zlepšit akustiku v interiéru a současně ho mírně odhlučnit.

Velký výběr možností

Na webu drdlik.cz objevíte velký výběr lamelových stěn určených na stěnu, strop nebo k přepažení. Různý design, 3D provedení a barevné odstíny uspokojí poptávku i náročných zákazníků.

Jaké jsou možností výběru?

  • Barva popisná
  • Tvar obkladu
  • Druh dřeva
  • Struktura povrchu
  • Rozměr
  • Tloušťka obkladu
  • Výška rozdílu obkladu

Další parametry objevíte na drdlik.cz.