Potřebujete dodávku pro svůj byznys? Mnoho lidí si dodávky půjčuje nebo si kupuje ojetou dodávku. Pokud chcete mít spolehlivé auto pro podnikání, není nic lepšího než mít novou dodávku, o které víte, že je v tom nejlepším stavu. Dnes se na nová auta poměrně dlouho čeká, na dodávku ovšem čekat nemusíte. Pokud chcete kvalitní dodávku bez čekání, stačí se obrátit na společnost na webu Nasedniajed.cz, která vám zajistí dodávku od značky Opel.

Jakou dodávku potřebujete?

Dodávka je pochopitelně široký pojem, měla by svými rozměry a funkcemi odpovídat vašim potřebám. Potřebujete furgon nebo snad valnik s plachtou? Nabízí se vám dodávky ve všech provedeních, od běžných modelových řad až po nástavby na míru. Hmotnost každé dodávky je do 3,5 tuny a na její řízení vám bohatě postačí řidičský průkaz skupiny B. Není zde žádný tachograf, mýto a vozy jsou vhodné i pro mezinárodní přepravu. Dodávky vám budou dodány už do 3-4 týdnů. Po domluvě je může společnost dokonce dodat až k vám. Jestliže potřebujete valniky s plachtou, konečně si je můžete výhodně zajistit.

Přímo na webu nasedniajed.cz si můžete vybírat ze široké nabídky skladových vozů, zahrnují valníky s plachtou pro 8 a 10 palet. Dále se vám nabízí furgony Combo Van L2H1, Movano Van L2H2, Vivaro Van L2H1 a Movano Van L3H2. Nabízí se vám také samotné podvozky nebo eurobox. Shlédnout můžete i ukázku již hotových realizací. Potřebujete mít na dodávce skříň s chladící nástavbou, hydraulické čelo nebo jiné speciality? Není problém, vždy se jedná o kvalitní české nástavby. Vyplatí se dodávky kupovat od expertů. Kteří jim rozumí a nabídnou vám to nejlepší za nejvýhodnější cenu. Inspirujte se nabídkou a zajisté v ní i vy narazíte na ideální dodávku, kterou skvěle použijete pro své podnikání. Očekávat můžete profesionalitu a maximální vstřícnost.