Je to už dávno, co jste si s Vaší drahou polovičkou dopřáli víkend bez dětí? Horké letní dny přímo vybízí ke sbalení nejzbytnějších věcí a k prožití pár dnů mimo domov. Víkendové pobyty pro dvajsou nejen skvělou příležitostí k tomu, jak zapomenout na každodenní starosti, ale také jak si užít společně prožité chvíle.

Kam za romantikou ve dvou?

Možná se Vám již hlavou honí nápad, kde takový nějaký víkendový pobyt prožít. Kdo touží prožít během letošního léta něco méně tradičního nebo je momentálně bez nápadu, tomu by neměla uniknout aktuální nabídka Firmy na zážitky. V jejím portfoliu www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/ objevíte celou škálu tipů na jedinečné zážitky, které stojí za to zažít. Wellness víkend pro dva může nejen vyplnit Váš volný čas, ale také se mohou stát hezkým dárkem pro někoho z Vašich blízkých. Nějaký takový dech beroucí zážitek totiž řekne mnohem více než několikrát darovaný stejný dárek. Pryč jsou časy, kdy hitem všech oslav se stávaly hmotné dárky. Nyní čím dál tím více na popularitě získávají právě originální zážitky. V obálce tak můžete k narozeninám, ke svátku, k promoci nebo jen tak pro radost darovat poukázku na rodinný víkend na Monínci, noc v srdci Českého Švýcarska nebo třeba pivní pobyt v pivovaru Cvikov.

Nenechejte se dlouho přemlouvat k wellness víkendu pro dva!

Odměnou za náročné pracovní dny i každodenní shon kolem dětí, domácnosti a mnoha dalších povinností se stanou právě víkendové pobyty. Tyto nevšední víkendové pobyty zvednou ze židle i toho největšího pecivála. Lázeňské pobyty, prodloužené víkendy na ranči či eurovíkendy v nejmalebnějších městech České republiky naskytují skvělou příležitost k cestování. Proto neváhejte a přijměte pozvání například na wellness pobyt v Chateau Herálec v srdci Vysočiny.