Chcete si užívat pohodu a příjemnou atmosféru na balkónu či terase i během horkých letních dnů? Pořiďte si markýzu, která vám zajistí příjemný stín. Markýzy mladá boleslav nabízejí vhodnou možnost, jak si vytvořit příjemné venkovní posezení. Dokonce ochrání před zbytečným přehřátím i interiér a to díky tomu, že brání pronikání slunečních paprsků přes sklo okna. Vybírat si můžete ze široké nabídky konstrukčního provedení, materiálu i designu.

Markýzy lze využít nejen pro soukromé účely, ale také pro veřejný sektor. Pořizují si je majitelé venkovního posezení, restaurací i obchůdků. Kromě stínu markýzy poskytují také ochranu proti škodlivým UV paprskům.

Vzhledem k tomu, že markýzy představují nemalou investici, je potřeba jejich výběru věnovat náležitou pozornost. Při jejich výběru je potřeba brát na zřetel nejen design, ale především konstrukční řešení, materiál použitý pro výrobu a velkou roli hraje i povrchová úprava. Pokud hledáte markýzy špičkové kvality, vysoké užitkové hodnoty a precizního zpracování, obraťte se na společnost CLIMAX Kolář.

Stínící technika CLIMAX

Společnost působí na trh již dlouhou dobu, díky čemuž získala celu řadu zkušeností. Ty se odrážejí i v nabídce výrobků z oblasti stínící techniky. Mezi její priority patří nejen výroba kvalitního zboží, ale také rozvoj, který umožňuje nabízet stále nové a dokonalejší modely. Svým klientům nabízí nejen celou řadu výrobků, ale také poradenský servis, technické zaměření, realizaci i následný servis. Samozřejmostí je individuální přístup ke každé konkrétní poptávce.

V nabídce produktů naleznete nejen markýzy, ale také venkovní žaluzie praha, venkovní rolety, pergoly a zastínění zimních zahrad, svislé fasádní clony, vnitřní žaluzie, vnitřní látkové stínění nebo sítě proti hmyzu. Pokud si nejste jisti, který typ stínění je vhodný právě pro vás, můžete využít poradenské služby, které také společnost nabízí.