Nejen řemeslníci a domácí kutilové, ale i každá domácnost má doma alespoň základní výbavu nářadí, jež je určená pro drobné opravy a činnosti zajišťující běžný provoz domácnosti. Prodej nářadí zajišťuje společnost Eli M Store. Na e-shopu společnosti si můžete pro domácnost či zahradu vybrat z široké nabídky různých druhů a značek. Vše je přehledně rozděleno do jednotlivých kategorií:

  • Domácnost

V této kategorii naleznete pomocníky elektronické, určené pro domácnost, k péči o tělo, pro úklid a vše, co souvisí s topením a ventilací.

  • Dům, dílna a zahrada

V této kategorii si přijdou na své především domácí kutilové i profesionální řemeslníci. Pořídit si zde můžete nástroje do dílny, nářadí ruční, elektrické, pro stavbu i zahradu. Samozřejmostí je železářství pro domácnost.

  • Profily a konstrukce

Zde si můžete objednat kompozitní rošty, profily a výztuže nebo protiskluzové nášlapy.

Vzhledem k tomu, že společnost má bohaté zkušenosti nejen s prodejem, ale i servisem nářadí, je to ideální a spolehlivý partner pro výrobní podniky, drobné řemeslníky i domácí kutily. Veškeré nářadí z nabídky je vyráběno z kvalitních druhů materiálů a spolehlivými technologiemi. To vše je záruka kvality a dlouhé životnosti. Vítaný je i fakt, že nářadí pochází z dílen českých firem s dlouholetou tradicí výroby, jejichž výrobky se osvědčují jak v běžných, tak i v náročných pracovních podmínkách a jsou odolné vůči opotřebení.

Produkty různých značek

Kromě stálých partnerů, mezi něž patří například společnost Zbirovia a.s nebo Isolit-Bravo, spol. s r.o, přidal Eli M Store do své nabídky také nářadí Fieldmann. Naleznete zde jak nářadí pro zahradu, mezi něž patří především sekačky na trávu nebo křovinořezy, tak i vysokotlaké myčky nebo venkovní grily, které jsou ideální pro venkovní posezení s rodinou i přáteli.