S nástupem internetu se mnoho věcí změnilo. A jednou z těch nejzásadnějších změn je způsob komunikace. Dnes již nemusíte vydávat horentní sumy za telefon pro to, abyste se dokázali domluvit s člověkem na druhém konci světa. A to neplatí pouze o komunikaci soukromých osob, ale třeba i pro zástupce různých podnikatelských subjektů nebo státní správy.

Pracovní schůzky ani na té nejvyšší úrovni se tak už nemusí odehrávat v jedné místnosti, ale obě či více stran mohou být vzdáleny tisíce kilometrů, a přitom spolu komunikovat v reálném čase tak, jako kdyby spolu seděli v jedné místnosti.

Na rozdíl od standardního hovoru mezi dvěma lidmi, kde stačí jen klasický počítač, je potřeba pro videokonferenci větších rozměrů mnohem sofistikovanějšího vybavení, které bude zaznamenávat a následně odesílat nejen obraz, ale i zvuk.

Pokud budete mít zájem, můžeme vám dodat kvalitní audio i video systémy. Nemusíte si je kupovat nastálo, pokud videokonference pořádáte jen jednou za uherský rok. V naší nabídce je i pronájem, a to včetně odborného zapojení, technického dozoru nebo zaškolení personálu.

Vše je šifrováno

Nemusíte se bát, že by vaše komunikace mohla být zneužita třetí stranou. Veškeré hovory jsou samozřejmě šifrované, a tak možnost, že by mohly být monitorovány někým jiným než vámi, je prakticky vyloučena. Celý systém je zabezpečený.

Můžete se tak bavit klidně i o důležitých bodech, které by neměl nikdo nepovolaný slyšet, aniž byste se museli obávat možné špionáže.

Přizpůsobíme se potřebám klienta

Vždy děláme maximum proto, abychom vyšli našim klientům stoprocentně vstříc. Můžeme zasedací místnost přebudovat tak, aby byla plně připravena pro videokonference a zároveň splňovala klientovy estetické a technické požadavky. Konferenční systémy mohou být implementovány do místnosti tak, aby nepůsobily rušivě.