Jsou manažeři, kteří pracují od rána do večera, aby jejich firma prosperovala. Jiní manažeři pracují jen několik hodin denně a mají mnohem lepší výsledky. Jak je to možné? Používají CRM systém. Bez moderních nástrojů je těžké mít k dispozici detailní informace o firmě, správně řídit projekty, plánovat práci, propagaci nebo třeba investice. Když však máte CRM systém, můžete celou firmu snadno řídit z jednoho jediného místa a s minimální námahou.

CRM systém je všestranný

Zajistěte si AutoCRM, jde o nejlepší CRM systém, který je kompletně v češtině a můžete ho používat jak vy, tak i vaši kolegové a zaměstnanci. Už nepotřebujete používat více programů, vše můžete řídit za pomoci jednoho. Možná, že používáte pro projektové řízení – software, nově však může být součástí CRM systému. Můžete odsud vytvářet projekty, přidělovat je zaměstnancům, upravovat je, sledovat jejich stav i plánované dokončení. Je zde využit Ganntův diagram, takže můžete sledovat i návaznost na další projekty. Plánování projektů a zakázek nikdy nebylo jednodušší. Budete mít plně pod kontrolou všechny zaměstnance, systém mohou využívat také a díky tomu s nimi můžete komunikovat, plánovat jim práci, sledovat jejich vytížení, docházku a třeba i efektivitu.

Zapomeňte na papírování, můžete zde mít správce souborů a všechny vaše dokumenty digitalizovat. Dokonce může být součástí i účetní modul, abyste odsud mohli fakturovat a řešit účetní transakce. Také odsud můžete komunikovat s klienty, zasílat jim nabídky a evidovat si u nich všechny potřebné informace. Zajímá vás, jaké všechny možnosti tento systém nabízí? Jděte na AutoCRM.cz, kde se dozvíte více informací a kde si také můžete tento systém zdarma vyzkoušet. Je čas řídit firmu moderně a postarat se o to, aby konkurenceschopná.