Potřebujete zajistit zázemí na staveniště? Mohou to být třeba dočasná kancelář, prostor pro odpočinek nebo hygienu zaměstnanců, skladovací prostory nebo ubytovací zařízení? Pak se obraťte na firmu ALFA Container rent s.r.o., která poskytuje k pronájmu obytné, sanitární a skladové kontejnery nebo celé sestavy, které připraví vám na míru. Také může zajistit mobilní toalety nebo mobilní oplocení.

Pronájem kontejnerů

Pronájem kontejnerů je jednou z možností, jak zajistit potřebné zázemí na staveništi. V nabídce společnosti naleznete více, jak 900 různých kontejnerů určených pro skladování nebo zázemí a to jak obytné, tak i sanitární. Tyto modely jsou vhodnou volbou pro vytvoření vrátnice, kanceláře nebo šaten.

Mezi velké výhody tohoto způsobu řešení patří ekonomická dostupnost, rychlá výstavba, variabilita a flexibilita jednotlivých modelů. Volit můžete i různé velikosti.

Využít můžete možnost nezávazné cenové nabídky nebo konzultace. V případě, že budete mít o dodání kontejnerů zájem, samozřejmostí je doprava na místo určení, montáž a dodávka vnitřního zařízení. Kontejnery jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které disponují certifikací velmi přísných norem.

Jednotlivé modely jsou připravené k okamžitému používání. Jsou vybavené elektroinstalací, topením, které zajišťují elektrické přímotopy, osvětlením, zásuvkami a vypínači. V případě sanitárních kontejnerů obsahují sanitární výbavu, rozvody vody a odpadů. Jednotlivé kontejnery se dají snadno propojit a vzniknou tak sestavy nebo modulové objekty.

Další nabídka společnosti

Kromě kontejnerů si můžete objednat také pronájem mobilních toalet nebo pronájem oplocení.

U mobilních toalet je samozřejmostí kompletní servis, který zahrnuje jak jejich instalaci, tak pravidelný servis, údržbu a dezinfekci. Mobilní oplocení vám umožní vyčlenit potřebný prostor a zajistit tak bezpečnost a ochranu.