Jde o open sourcové řešení, které je potřeba pro internetové obchody. Je zcela zdarma a pomáhá podporovat různé možnosti plateb. Jednoduše už nebudete řešit ve svém e-shopu karty, šeky, dobírku, PayPal a další a další možnosti plateb. Vše je pod hlavičkou firmy s otevřenou licencí a můžete jednoduše a bez starostí hodit platby ve vašem internetovém obchodě za hlavu. Právě tento program vám bude skvělým pomocníkem. Je pro vás program španělskou vesnicí a nevíte, co od něj čekat případně jak se o něj ve svém e-shopu postarat? Pak oslovte odborníky, kteří budou vaši pomocnou rukou. Jsou odborníky na danou tématiku a zajistí, aby vše fungovalo, klapalo a případné problémy vědí, jak přesně řešit.

Jedenáct let zkušeností

Takovými odborníky jsou 1Presta, kteří mají dlouholeté zkušenosti právě s PrestaShopem. Jsou v přímém spojení s mateřskou firmou ve Francii a absolvovali a také neustále absolvují školení a kurzy, které vedou ke zdokonalování znalostí a neustálého posouvání vědomostí. Firma je jediným oficiálním partnerem PrestaShopu v České republice a na Slovensku. Rozhodnete-li se využít jejich služeb, dostane se vám správa, podpora a hosting prestashop. Vy se tak nemusíte o nic starat a vše poběží přesně tak, jak má.

Chcete začít s e-shopem nebo máte internetový obchod, který potřebuje pomoc s platebními metodami? Právě tento program se jeví jako ten správný? 1Presta vám budou rovnocennými partnery, se kterými vše zvládnete. Proberou s vámi všechny otázky, pomohou PrestaShop nainstalovat, nastaví ho a také naprogramují a nakódují. Následně vše doladí k dokonalosti a tak, aby fungovalo. Zároveň jsou vždy ochotni vám odpovědět na to, co vás zajímá. Prestashop je ideální partner a 1Presta skvělým průvodcem.