Při zadávání loga našim specialistům je nezbytné udržet určitý postup. Jako první je na scéně pochopení vašich představ. Do hlavy nikdo nikomu nevidí, tak je nutné se vyjádřit zcela přesně. Nejlepší je, když svou vizi zpracujete graficky.

Díky tomu je pro nás snadnější vnímat veškeré detaily, které by se mezi řečí mohly někde ztratit. Po přijetí vašeho požadavku následuje naše prezentace. Líbí se vám, jak jsme vám logo vytvořili? Můžeme pak přejít k dalšímu kroku, kterým jsou vizitky, hlavičkový papír a další náležitosti.

Připravíme vám logo-manuál

K naší práci s logem obdržíte také logo-manuál. Tam budou zaneseny všechny verze loga, odkazy a zdrojová data. Můžete si vše vytisknout a vidět, jak jednotlivé části vypadají na papíře. Výhodou je, že vaše logo můžeme tisknout i nadále my. Potřebujete zajistit dalších 100 kusů vizitek? Není problém je dotisknout. Komunikace s námi je nadále možná např. po e-mailu.

Pevná a kvalitní značka je základ

Tvorba loga hraje ústřední roli ve vaší identitě. My o vás přemýšlíme a snažíme se vám pomoci i vhodně odprezentovat. V tomto ohledu tak nabízíme fullservis, který jen tak někde nenajdete. Jedná se o mocný nástroj, kterým se prosazuje v marketingu. Jde v podstatě o prvopočátky grafiky až po web, reklamu a další nástroje marketingu.

Služby webových stránek

Pro tvorbu webových stránek nemusíte hledat další firmu. Jsme schopni vám pomoci od A-Z. Je to naše práce a radost! Jsme rádi, když porostete a stanete se silnějšími podniky. Navrhujeme strukturu stránek tak, aby byla pro uživatele zajímavá a poutavá. Přitažlivá reklama je více, než polovina vašeho úspěchu. Design je dnes velmi rozhodující součástí. Je potřeba, aby bylo vše perfektní a v souladu s danou značkou, žádný kočkopes.