Rozhodli jste se pro inovaci svých služeb a rádi byste se nabídli kvalitní mycí služby? S prodejem automyčekse u nás už několik let zabývá společnost BKF CarWash.

Kontejnerové automyčky a jejich výhody

Právě automyčky od společnosti bkfcarwash.cz jsou sázkou na jistotu, a to hned z několika důvodů. Společnost BKF CarWash vyrábí hned několik typů automyček a to sice kontejnerové, modulární a portálové automyčky. Společnost BKF CarWash doporučuje kontejnerové automyčky umístit do lokalit s vysokým a středním provozem. Velmi dobře se kontejnerové automyčky osvědčily především tam, kde je umístěn větší počet stanovišť. U kontejnerových automyček je celá její technologie umístěna v technickém kontejneru. Toto řešení umožňuje zajistit vysoký komfort obslužnosti, a to především v nadcházejících zimních měsících. Díky tomuto lze v neposlední řadě zvýšit bezpečnost hotovostních plateb. Kontejnerové automyčky se během své praxe skvěle osvědčily v hustě osídlených lokalitách. Jako vhodně zvolené místo se pro jejich umístění jeví obydlená sídliště, obchodní centra i čerpací stanice. Zkrátka a jednoduše jsou to taková místa, kde lze počítat s pravidelným velkým počtem zákazníků. Kontejnerové automyčky jsou v České republice dostupné ve dvou variantách, a to s hlavním mytí práškem a s hlavním mytí tekutým prostředkem.

Modulární automyčka jako skvělá alternativa ke kontejnerovým automyčkám

Jako skvělá alternativa vůči kontejnerovým automyčkám byla zvolena modulová myčka. Ty byly vyrobeny pro oblasti se středním a nízkým provozem. Nejčastěji se tedy s nimi můžeme setkat v malých obcích a na vesnicích. I modulární automyčky se používají jako doplňkové služby čerpacích stanic, stanic technických služeb, ale i venkovských obchodů. Také modulové automyčky jsou dostupné ve dvou výše zmíněných variantách. Automyčky od společnosti BKF CarWash se postarají o dokonalou očistu každého osobního auta a přitom umožní jeho majiteli věnovat se svému podnikání, zatímco řidič vozila se stará o svůj vůz.