Hlavní město Praha je atraktivním cílem turistů z celého světa, místem konání nejrůznějších kulturně-společenských či sportovních akcí, konferencí, kongresů a spousty obchodních jednání. To vše vyžaduje velké nároky na ubytovací služby. Proto bývá někdy problém sehnat vhodné ubytování, zvlášť když má někdo požadavek na klid, ale zároveň aby měl blízko do centra. Jedná se o zdánlivě nereálné přání, ovšem snadno vám jej může splnit Akat Pension v Praze 5 – Smíchov. Toto zařízení je strategicky velice výhodně umístěno díky všem variantám dopravního spojení.

Proč je umístění penzionu výhodné?

Pro ubytované návštěvníky Prahy je výhodou dostupnost všech typů pražské hromadné dopravy, jejíž pomocí se snadno a rychle přemístíte do centra, na letiště nebo třeba do blízkého okolí Prahy. Ideálním dopravním prostředkem je metro. V bezprostřední blízkosti penzionu Akat je stanice pražského metra Anděl, která je na trase B. Stejně nedaleko jsou zastávky tramvají a městských autobusů. U Anděla je rovněž vlakové a autobusové nádraží. Hosté hotelu, kteří přijedou vlastním nebo služebním vozidlem, si nemusí dělat starosti s parkováním, neboť svůj vůz mohou zaparkovat přímo v objektu hotelu. Rovněž zde mohou zaparkovat i zájezdové autobusy sportovních či školních výprav, ovšem jen po předchozí telefonické či emailové rezervaci.

Formy ubytování v Akat Pensionu

Na výběr jsou dvě kategorie ubytování, a to hotelového typu nebo turistického charakteru. První je určena pro náročnější klientelu a naopak v hostelové části najdou skromnější podmínky turisté, sportovci nebo děti na školním výletě.

  • Hotel disponuje celkem 18 pohodlnými pokoji a je ideálním tipem pro krátkodobý nebo i několikadenní pobyt v Praze. Hosté zde najdou komfortně vybavené pokoje, ve kterých nechybí vlastní sociální zařízení, LCD televizor a pohodlný nábytek. Na výběr jsou jednolůžkové, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje
  • Hostel je výhodný zejména pro sportovní týmy, které přijíždějí do Prahy ke svým zápasům a potřebují být pohromadě. Hostel v Praze na Smíchově může těmto výpravám poskytnout celkem 32 pokojů s celkovou kapacitou 100 osob. Ke společným poradám a k zábavě mohou využít nekuřácký salonek v restauraci a v případě pěkného počasí venkovní zahrádku.