Všichni víme, že nadváha způsobuje celou řadu zdravotních obtíží. Nadváha nebo dokonce obezita je stav, kdy organismus ukládá nadměrné množství tuku. Vliv na tuto situaci má především nepoměr mezi příjmem a výdejem energie, ke kterému dochází při opakovaném příjmu velkého množství potravy bez odpovídajícího výdeje energie, především v oblasti pohybových činností. Nadbytečná energie se ukrývá v potravinách tučných, sladkostech, ale i v alkoholu. Obezita pak může být příčinou cukrovky, vysokého krevního tlaku, srdečních a cévních chorob, infarktu a dalších zdravotních obtíží a rizik.

Vyzkoušejte keto dietu

Pokud chcete nějaké to kilo shodit, ale obáváte se jo jo efektu, vyzkoušejte ketonovou dietu. Základem tohoto způsobu stravování je zdravá výživa, dostatečný přísun proteinů (bílkovin) a snížení příjmu sacharidů a tuků. Tělo tak čerpá energii z uložených tukových zásob. Možná si nyní říkáte, že vám chybí dostatek času pro přípravu jednotlivých pokrmů. Můžete vyzkoušet nabídku keto dietních balíčků.

Keto diety nabízí společnost It’s my life!, jež má ve své nabídce zajímavý dietní program. Pokud chcete docílit svojí vysněné váhy, vyzkoušejte dietní program, který se skládá ze šesti po sobě následujících kroků. Tento postup společnost nabízí díky získaným zkušenostem, které také prověřovala dlouholetou praxí. Naleznete zde jak jednotlivá dietní jídla, tak i kompletní balíčky surovin potřebných pro přípravu stravy na na jeden či více týdnů a dokonce i na celý měsíc.

Balíčky obsahují potřebné suroviny pro přípravu proteinových kaší, koktejlů, polévek, hlavních chodů či omelet.

Chcete-li vyzkoušet přípravu a chuť jídel, tak právě pro vás je zde připravený balíček určený pro ochutnávku proteinové diety. V balíčku naleznete deset různých produktů, které se pak objevují v hlavní řadě.