Povýšili vás v práci a v rámci vašich nových benefitů je i nová kancelář? Nebo jen máte pocit, že kancelář, ve které aktuálně sedíte, potřebuje nově zařídit? Nejen kanceláře, ale například také domácí pracovny by měly mít alespoň ten základní nábytek, který je nejen funkční, ale zároveň pracovně vdechne profesionální, ale přesto útulný styl.

Praktické a zároveň krásné

Přemýšlejte nad tím, než si kancelář nebo domácí pracovnu zařídíte. Kolik času v ní denně trávíte? Osm hodin? Víc? Pak je určitě dobré investovat do výbavy a do nábytku. Musíte se v ní cítit dobře, ale zároveň musí být praktická. Kancelářský nábytek je pro každého něco jiného, je to s ohledem na pracovní pozici, kterou zastává. Někdo ke své práci potřebuje rýsovací prkno, druhý potřebuje kvalitní notebook.

Základní vybavení

Nemůžeme říci, co všechno nutně potřebujete, ale máme pro vás pár tipů na základní nábytek, který by neměl chybět snad v žádné kanceláři nebo pracovně. Co do ní určitě pořídit?

Pracovní stůl – základem každé kanceláře je stůl, bez kterého nemůže pracovat devadesát procent jedinců. Mnozí u něj stráví drtivou většinu svého času, proto je nutno, aby disponoval dostatečným prostorem a úložným místem.

Kancelářská židle – u pracovního stolu většina pracujících sedí, takže pořízení kvalitní, pevné a správné židle je nutností. Vybírejte vždycky takovou, která bude myslet na zdraví vašich zad. Přeci jen, jestli denně prosedíte osm hodin u počítače, na zádech se to podepíše.

Praktická skříňka – nejlépe s policemi, kam můžete odkládat šanony, smlouvy a další nezbytné věci. Kromě toho zde můžete mít uložené také své osobní věci jako hrneček na kávu, kávu, sušenky a podobně. Skříňka by měla být zavírací.