Nejen ženy, ale už i muži vnímají vůni jako součást svého životního stylu. Parfémy dokonce mohou ovlivnit i náladu a to nejen naši, ale i našeho okolí, proto je důležité výběru vhodného parfému věnovat náležitou pozornost.

Každá vůně totiž nějakým způsobem působí na naši psychiku, některá zanechá dojem příjemný, jinak naopak méně příjemný. Velmi intenzivní vůně může dokonce vyvolat i neklid. Zde platí důležitá zásada, že méně je někdy více.

Podle čeho vůně vybírat?

Je-li vůně určená pro běžné denní nošení, je vhodnější vybírat spíše vodu toaletní nebo kolínskou. Parfém je určený spíše pro příležitosti slavnostnějšího rázu. Také je dobré volit vůni s ohledem na roční období. Pro letní období jsou lepší vůně lehčí, svěží s květinovým či citrusový nádechem. Pro chladnější dny se zase hodí vůně orientální.

Parfémy Esensino

Pokud patříte mezi milovníky kvalitních parfémů, ale nechce se vám za ně platit velké částky, využijte nabídku společnosti Esensino, která nabízí imitace parfémů, jež čerpají inspirace ve světových vůních. Značkové výrobky do své ceny zahrnují také logo a název, což u parfémů značky Esensino není, díky tomu jsou levné parfémy. Všechny vůně v nabídce jsou skladem a po vaší objednávce jsou ihned odesílány. Jestliže chcete čerpat výhody, které společnost nabízí svým stálým zákazníkům, postačí se jen registrovat. Samozřejmostí je registrace bezplatná a v žádném případě vás k ničemu nezavazuje.

V nabídce naleznete parfémy inspirované celou řadou světově proslulých vůní mezi něž patří Hugo Boss, Versace, Chanel, Dior, Calvin Klein, Armani či Dior. Při výrobě se využívají vonné esence, které se dovážejí z Francie a v parfémech je jejich podíl minimálně 18%. Díky tomu je zajištěna nejen kvalita, ale i intenzita vůně.