Chcete zažít něco nevšedního? Život většiny lidí je nezajímavý a stereotypní. Jsou stále v práci a sotva dorazí domů, řeší mnoho povinností a pak jdou unavení spát. Život však není jen o práci, stresu a přežívání ze dne na den. Pokud jste neustále bez energie a ztratili jste chuť k životu, je nejvyšší čas se odtrhnout od tohoto způsobu života a na chvíli utéct na místo, kde si uvědomíte důležité životní hodnoty a kde konečně budete mít čas sami na sebe.

Treehouse Ještěd

Zajistěte si ubytování v luxusních domech na stromě zvaných Treehouse Ještěd. Jde o ubytování v korunách stromů, které jsou na stromě a jsou vzdálené od veškerého hluku, měst i ostatních lidí, Domy jsou situovány v krásné horské přírodě nedaleko obce Křížany. Z domů je nádherný výhled na Ještěd, na Ralskou pahorkatinu a také na Bezděz. Jde o skvělý zážitek, v domech není žádná elektronika, takže nestrávíte čas zbytečným koukáním do obrazovek, jako jste to dělali doposud.

Můžete si najít čas na to, abyste začali přemýšlet o svém životě, můžete si konečně přečíst oblíbnou knihu nebo se jen tak zavěsit do houpací sítě na terase, popíjet víno a kochat se výhledem na hvězdy bez světelného znečištění.

Přes den můžete vyrážet do okolí, je zde totiž mnoho příležitostí pro krásné výlety. Můžete také venku grilovat nebo třeba zajít do venkovní sauny. Budete se zde cítit jako v jiném světě a z treehousů už se vám nebude chtít domů. Je to zážitek, který si můžete vychutnat sami, se svým protějškem, s rodinou nebo i přáteli, to je jen na vás. Budete z toho natolik nadšení, že si ubytování budete chtít zopakovat. Konečně zde získáte zpět svou životní sílu, budete se cítit spokojeně a uvědomíte si, co je v životě důležité. Více informací najdete na Treehousejested.cz.