Máte-li zrovna ono období, kdy jste sami, bez partnera, pak vám dříve či později začne něco chybět. Sex je přirozenou součástí našeho života a spousta lidí, když si v něm nerozumí, tak dříve či později opouštějí daný vztah. Když nemáte stálého partnera, můžete to řešit různými způsoby.

Buďto vyhledáváte vztahy na jednu noc, snažíte se to vydržet nebo si můžete vypomoci erotickými hračkami a pomůckami, které dnes na trhu jsou. A dnes už je doba natolik pokročilá, že si vybrat můžete z opravdu velkého množství jednotlivých kousků. Ochuzeni nezůstanou jak ženy, tak ani muži.

Pro ženy Venušiny kuličky

Když se zamyslíte, jistě vás napadne jiná a mnohem nejrozšířenější erotická pomůcka – vibrátor. Jde samozřejmě o skvělou pomůcku, ale Venušiny kuličky mají také hodně co nabídnout. Podle názvu lze vydedukovat, že jde o dvě kuličky, které v sobě mají vloženou ještě menší kuličku, která je vyráběna z těžšího materiálu. Zasouvají se do vagíny a třením vzniká samovolná stimulace, která ženu může přivést až k hranici orgasmu. Kuličky jsou propojeny provázkem.

Masturbátory pro muže

Pro muže jsou zde připraveny umělé vagíny nebo také masturbátory. Dají se využít u single mužů, ale také s jejich pomocí můžete zpestřit milostné hrátky. K dispozici je hned několik kousků různých tvarů, velikostí a barev. Sáhnout můžete po kouscích vibrujících i nevibračních, ve tvaru úst, vagíny nebo zadečku. Stačí tedy jen vybrat takový kousek, se kterým budete maximálně spokojeni.

Vakuová pumpa pro muže i ženy

Na závěr přinášíme vakuové pumpy, které mohou využívat muži i ženy. Jde o erotickou pomůcku využívající podtlak, který může zlepšit erekci u mužů, zintenzivnit vzrušení během dráždění intimních míst. Je možno je používat na penis, ňadra, bradavky, klitoris nebo stydké pysky.