Ekonomice se daří, lidé mají kvalitní, dobře placené zaměstnání a to mnoho z nich vede ke zvelebování svých domovů. Chystáte se k rekonstrukci bytu, domu? Chcete postavit garáž, pergolu nebo rovnou dům? Finance máte a jediné, co vám chybí je kvalitní řemeslník? Mnoho lidí se pouští do různých řemeslných prací svépomocí, jiní mají známé a příbuzné, kteří jim pomohou. Ovšem naprostá většina se začne na internetu poohlížet po různých firmách a společnostech a složitě vyhledávat adekvátní firmu, která dovede splnit jejich požadavky a přání. Po nějakém čase zjistíte, že když už nějaká firma splňuje všechny požadavky, nemá čas v dobu, kdy potřebujete její služby. Víte, že to jde mnohem snadněji? Zkuste to naopak.

Poptejte se

Poptejte se na konkrétní společnost na poptávkovém portále, který vám ušetří mnoho času se shánění firmy, která vám bude plně vyhovovat. Zadat poptávku zdarma můžete rychle a jednoduše na webových stránkách trhpoptavek.cz, kde je zaregistrováno mnoho firem a řemeslníků.

Jak to funguje?

Princip je zcela jednoduchý. Na poptávkovém portále zaregistrované firmy a řemeslníci dostanou vaši zadanou poptávku na svůj email. Email dostanou pouze ti, kteří vyhovují vašim požadavkům a konkrétní zadané práci. Pak jen čekáte na odpověď a vaše další kroky jsou již jen na vás. Zda se na zadání zakázky dohodnete nebo budete čekat na další odpovědi firem a řemeslníků.

Jste řemeslníkem nebo v oboru podnikáte?

Zaregistrujte se na trhpoptavek.cz a vybírejte zákazníky, kterým dovedete splnit jejich přání. Potávkový systém funguje pro všechny firmy, které pracují v jakémkoliv řemesle. Dostávejte poptávky potencionálních klientů a svou práci tak můžete ještě více zefektivnit. Zakázky můžete vybírat nejen podle druhu práce, ale také podle jednotlivých krajů, pokud se vám za prací nevyplatí dojíždět.