Pořádání akcí není nic jednoduchého, je potřeba připravit mnoho věcí, aby se u vás hosté cítili příjemně. Především je potřeba zajistit, aby neměli žízeň a zde se objevuje první problém, musíte sehnat nápojové kelímky. Kelímky jsou na akce všeho druhu zapotřebí. Je nemyslitelné používat pro mnoho lidí skleničky a hrnky, vedlo by to k jejich ztrácení a často by se rozbíjely, což by mohlo ostatní účastníky ohrozit. S kelímky se vyhnete zbytečným cedulím, že je zakázáno vynášet nápoje ven. Obzvláště u tanečních zábav a diskoték můžeme být svědky toho, že skleničky jsou u všech nápojů nahrazovány plastovými kelímky, aby se sklo nerozbilo na parketu a nemohlo nikoho zranit.

Jak nápojové kelímky vybrat?

Zpočátku je vhodné vybrat dodavatele kelímků, protože v běžné prodejně většinou neseženete tento sortiment ve velkém množství a už vůbec ne za velkoobchodní ceny. Nejlepším dodavatelem v tuzemsku je společnost JARICO s.r.o., která je specialistou nejen na kelímky, ale i na obaly pro gastronomii a mnoho dalšího. Zajistí vám skvělé ceny, vysokou kvalitu zboží a rychlé dodání, stačí navštívit web Jarico.cz, kde si kelímky můžete objednat.

Nápojových kelímků existuje mnoho druhů, které jsou pro vás nejlepší? Skvělou cenu i široké využití mají plastové kelímky. Ušetříte s nimi za výdaje a můžete je využít pro široké spektrum nápojů. Pokud chcete ukázat prestiž a dopřát svým návštěvníkům větší komfort, ideální jsou kelímky KRYSTAL a PET, které jsou zesílené a lépe se drží. Oblíbení jsou také papírové kelímky, ty oceníte pro studené i teplé nápoje, jde rovněž i o velmi ekologickou variantu. Pokud jsou vaším cílem kelímky čistě pro horké nápoje, nejvíce oceníte termo kelímky z EPS, v nich můžete servírovat horké nápoje, udrží si dlouho svou teplotu a uživatelé se nespálí. Všechny kelímky lze objednávat v různých velikostech a můžete k nim objednat i doplňkový sortiment jako podnosy nebo víčka na nápoje.