V Itálii už bylo mnoho lidí a kdo se sem podíval, většinou může potvrdit, že je to jedno z nejkrásnějších míst nejen pro dovolenou, ale i pro život. Tato země nepatří k nejnavštěvovanějším pro nic za nic, ale zejména proto, že má skutečně co nabídnout. Najdeme zde krásné moře, památky, úžasnou kulturu i nejlepší kuchyni na světě. Víte o tom, že si v Itálii můžete koupit vlastní nemovitost?

Nákup nemovitostí v Itálii není těžký

Itálie je poměrně velká a po celém jejím území se nachází obrovské množství nemovitostí hledajících nového majitele. V Itálii je podstatně vyšší životní úroveň než u nás a přesto jsou tu reality výhodné je lepší investovat do realit v turisticky atraktivních destinacích než do předražených tuzemských nemovitostí, které nemají žádnou přidanou hodnotu.

Abyste mohli vůbec italské nemovitosti objevovat, nemusíte nikam jezdit, stačí navštívit realitní portál https://www.italicahomes.com/cs. Nachází se zde nemovitosti z celé Itálie a zahrnují domy, byty, komerční objekty pozemky a dokonce i celé farmy. Můžete si pořídit třeba celý hotel, malý domek u moře, byt v centru města nebo třeba jen samotný pozemek.

Záleží jen na vás, k jakým účelům budete danou nemovitost využívat, tedy jestli třeba k bydlení, k rekreaci nebo k byznysu. Seznam nemovitostí je opravdu velký a pravidelně se rozšiřuje, hledat mezi nimi můžete s pomocí přehledně rozdělených kategorií nebo i s pomocí filtru. U každé nemovitosti máte uvedené všechny potřebné informace, včetně ceny a nechybí ani mnoho fotografií, abyste měli perfektní představu, jak vypadá. Můžete si pořídit nemovitost třeba ve vaší oblíbené lokalitě. Pokud vás lákají třeba nemovitosti v Toskánsku (Immobilien in der Toskana), na webu se vám jich nabízí opravdu mnoho. Inspirujte se širokou nabídkou a když se vám nějaká nemovitost zalíbí, stačí realitní specialisty kontaktovat a brzy můžete být jejími majiteli.