Mezi nejčastější závady, které trápí uživatele zařízení, patří to, že notebook nejde zapnout, nereaguje na zapnutí, zapne se, ale po chvíli opět vypne, zasekává se, přehřívá, hlasitě hučí či jsou některé klávesy již nefunkční. Často se také stává, že si notebooku polijeme, ulomí se nám paty či rozbije obrazovka. Co v takové situaci dělat a kdo nám s opravou pomůže?

Po záruční době

Často k těmto závadám dochází po uplynutí záruční doby. Nemůžeme se tak obrátit již na prodejce. Nutné je oslovit kvalitní servis, který nám s opravou notebooku pomůže. Právě takovým je rgservice.cz, který si s opravou notebooku dokáže hravě poradit. Co více, oproti jiným servisům, kteří při opravě základní desky vybírají rovnou možnost výměny celé desky, volí výměnu vadných součástek na původní desce, která vás vyjde mnohem levněji a finančně vás nezruinuje. I tento příklad dokazuje, že se jedná o profesionály, kteří mají dostatek znalostí a zkušeností. Oprava notebooku Asus také není žádným problémem.

Oprava za pár dní

Pokud tedy potřebujete opravit notebook, stačí si na jejich stránkách objednat opravu a notebook dovézt do servisu, tedy do Třince, či využít možnosti svozu. Svoz do servisu a zpět zajišťuje dopravní společnost GLS a vyjde vás na 240 Kč. Jednosměrný svoz vás vyjde na 120 Kč. Poté je notebook diagnostikován a je vám zaslán návrh ceny, až po vašem souhlasu s tímto návrhem je oprava realizována. Ta je provedena většinou do 10 pracovních dnů, notebook tedy dostanete poměrně rychle zpět. Notebook je odeslán opravený, otestovaný a zaslán na dobírku. Na všechny opravy navíc poskytují záruku 3 až 24 měsíců, podle typu opravy. Jedná se opravdu o kvalitní servis notebooku, který je proveden rychle, a vy se můžete opět těšit ze skvěle fungujícího notebooku.