Ve světě obchodu a různých fůzí je založení společnosti poměrně jednoduché a rychlé. Jenže stojíte na úplném začátku, na startovní čáře. Firma má nové jméno, je nová a s novými firmami ne vždycky a všichni chtějí spolupracovat. Přeci jen, když máte společnost, která už má něco za sebou a umí se lépe a snadněji prodat. Jistým řešením je prodej společností, které už mají nějaký kapitál a také tím, že jde o firmu, která působí důvěryhodně.

Co je to ready-made společnost?

Ready made společnost neboli také předzaložená společnost. Jde vlastně o firmu, která už je zapsaná v obchodním rejstříku, má svůj název, sídlo, svého jednatele, splacený základní kapitál a identifikační číslo. Nevyvíjí žádnou obchodní činnost, pouze je založená a to s tím účelem, že se následně prodá konečnému zákazníkovi. Ten se díky tomuto prodeji zbaví zdlouhavých administrativních procesů, které při zakládání firmy musíte podstoupit. Ready made společnost pomůže uspíšit podnikání, nemusíte čekat na celý proces, vše jde rychle a snadno.

Můžete si nechat vyrobit razítka, aniž byste čekali na přidělení IČO nebo před zápisem a změnou v obchodním rejstříku. Jde o ideální volbu, stačí se jen rozhodnout a můžete podnikat rychle, bez zbytečných obstrukcí. V ceně je převod obchodního podílu společnosti, jmenování nového jednatele, příprava všech dokumentů, poplatky, podání změn pro obchodní rejstřík, všechny volné živnosti, plně splacený kapitál, změna sídla v rámci Prahy nebo Brna, zápis změn do OR do cca 10 pracovních dní.

Prodej s.r.o. vám přesně takové společnosti nabízí. Získáte společnost s ručením omezeným a plně splaceným základním kapitálem 200 tisíc 500 tisíc nebo dokonce jeden milion. Vybírejte podle toho, co potřebujete, jaký kapitál chcete. Mít firmu a začít podnikat nikdy nebylo jednodušší. Nemusíte začínat od začátku, vše je předpřipraveno pro vás!