Mnoho restaurací, pizzerií, výroben potravin, pekáren, nebo třeba velkých vývařoven potřebujeme mnoho různých potravin, které patří do kategorie trvanlivých. Pokud používáte při přípravě pokrmů drcená rajčata, můžete je v gastro balení za příznivou cenu pořídit díky společnost BMC Brno. Ta je na trhu více než třicet let a dnes už dováží potraviny ze Španělska, kde začínala, ale i z dalších mnoha zemí.

Vlastní značka firmy BMC Brno s názvem Bassta

Cílem společnosti po úspěších s dovozem potravin ze Španělska bylo, aby založila svou vlastní značku. To se jí podařilo a zákazníci si je velmi oblíbili. Je totiž značkou, která je pro všechny zárukou kvality. Pro výrobu potravin Bassta jsou používány jen nejlepší suroviny, ať už se jedná o konzervované ovoce, sterilovanou zeleninu, olivové oleje nebo cokoli jiné.

V případě, že potřebujete drcená rajčata v plechovce, Polpa Fine di Pomodoro jsou vám k dispozici v kvalitním provedení bez zbytečných přídavných látek. Jsou základní složkou pro přípravu polévek a omáček nebo k dochucení různých pokrmů. Balení o váze 4 050 g je vhodné pro velkoobchodní sítě, restaurace a sítě Horeca.

Kromě drcených rajčat si můžete objednat i rajčata sušená na slunci ve slunečnicovém oleji, drcená rajčata 10 kg bag in box, krájená rajčata, loupaná rajčata s rajčatovou šťávou, Pizza Salsa kořeněná 12/14° nebo Pizza Salsa kořeněná 14/16°, Pizza Salsa Martinete i přírodní. V nabídce nechybí ani rajčatová omáčka na pizzu, rajčatový protlak nebo Tomate Frito. Některé produkty jsou k dostání v různě velkých baleních.

Na webových stránkách https://katalog.bmcbrno.cz/krajena-rajcata-polpa-di-pomodoro-2500-g.html najdete všechny podrobnosti ke krájeným rajčatům, a na katalog.bmcbrno.cz se nachází katalog produktů, z něhož si vybere skutečně každý.