Krátká smlouva, která ovšem poskytne pojistné krytí pro celou rodinu, a to dokonce i na cestách za zábavou a poznáním. Platná celosvětově, bez nutnosti dodatečného připojištění a dalších složitých podmínek.

Je jasné, že stát se může cokoliv. Rozbijeme nedopatřením elektroniku v obchodě, škodu mohou způsobit nechtěně i naše děti. S dobrou pojistkou si ale s podobnými příhodami nemusíme dělat starosti. A spoluúčast? Tu také řešit nemusíte, bude totiž na nule.

Čtyři varianty pojištění aneb pestrý výběr

Jaká bude vlastně pojistná částka? Vybrat si můžete z kvarteta různých možností, začátek je totiž na třech milionech korun, pokračuje se poté pěti a sedmi miliony, maximem je zde potom dokonce až desetimilionová hranice. Pojištění odpovědnosti za škodu přináší i možnost připojištění pro ty, kteří mají doma koně nebo psa a nabídne ochranu pro všechny členy domácnosti – tedy nejen manželku, přítelkyni a společné děti.

Omezení v pojistném krytí ale samozřejmě budou, vztahují se na případy, kdy je škoda spáchána úmyslně nebo pod vlivem alkoholických nápojů, případně došlo ke škodě na životním prostředí. To je ale u dnešních pojišťoven naprosto obvyklý a normální postup, proti němuž jistě nelze nic namítat. Pojistka totiž musí mít svá pevná pravidla.

Pojišťovna, na kterou je vždy spolehnutí

Na českém trhu působí už prakticky pětadvacet let a jistě má ještě hodně před sebou. Jde o pojišťovnu, která v naší zemi patří k těm opravdu dobře zavedeným. Úrazové, cestovní, majetkové a životní, přesně tyto skupiny pojistek přináší svým klientům pojišťovna ERGO. Značka, která působí dlouhá léta ve více než třiceti různých státech, je přeci výborně prověřená po všech stránkách. Teď už zbývá jediné, a sice vybrat si konkrétní produkt.