Také byste si rádi pořídili kvalitní bydlení? Máte rádi svou pohodu a klid, kdy nic nemusíte řešit? V takovém případě je pro vás ideálním bydlením pořídit si byt. Před pořízením bytu však v dnešní době stále více lidí přemýšlí. Zejména z toho pohledu, že pokud už si koupíte byt za nemalé peníze, očekáváte od něj moderní bydlení se vším všudy. Zkrátka chceme za vložené finanční prostředky získat maximum. Něco takového vám může nabídnout lokalita Byty u parku, která se nachází na Žižkově.

Bydlení podle vašich představ

Jedná se o moderní bydlení dnešní doby, což je patrné už na architektonickém pojetí samotných bytů. Ty vám nabídnout dostatek možností pro klidné a pohodové bydlení, ale zároveň máte dostupné veškeré služby a dopravní dostupnost je také na vysoké úrovni. Byty na prodej Praha 3 vám umožní se dostat MHD i autem rychle do centra, nedaleko také máte Vinohrady. Kromě toho jsou samotné bytové domy postaveny přímo v návaznosti na park Židovské pece, kde můžete sportovat či relaxovat.

Již jsme hovořili o architektuře samotných bytů, která je velmi chytrá, protože nabízí členité prvky, jako jsou terasy, balkony a lodžie, což přispívá soukromí. Kromě toho do interiérů bytů proniká vždy dostatek slunečního světla, což je skvělé pro naši psychiku. Celkem 11 bytových domů je postaveno také v souladu s okolní krajinou, aby nenarušovaly její ráz. To znamená, že bytové domy nepřesahují výšku 6 podlaží. Vybírat si zde můžete:

  • Malé byty od 30 m2 vhodné pro jednotlivce a dvojice
  • Vícepokojové byty i pro větší rodiny, a to až do cca 140 m2

Byty pro každého

Tato lokalita je skvělým místem k bydlení prakticky pro každého, komu se zde zalíbí. Vše je velmi vzdušné a s citem propojeno s okolní přírodou. Díky tomu je zdejší bydlení velmi příjemné a získáte z něj okamžitě velmi dobrý dojem. Byty v Praze na Žižkově vás zaujmou také tím, že v okolí je mnoho příležitostí jak pro kulturní vyžití, tak třeba pro nákupy. Vyrazit si můžete s přáteli na kafe nebo třeba do kina.