Lego (například lego Harry Potter, lego Star Wars, lego Friends, lego Technic, lego Duplo, lego City, lego Minecraft) je více než jen obyčejná hračka. Dětem totiž přináší kvantum zábavy a mnoho dalších benefitů. I díky tomu se řadí mezi ty nejlepší hračky, které můžete svým ratolestem pořídit. Pojďme se spolu podívat na to, proč.

Lego učí komunikaci

V dnešní době je týmová práce důležitá. No a sdílení a diskutování neodmyslitelně k legu patří. Děti si díky němu dokážou vybudovat lepší komunikační schopnosti, jsou nuceny spolupracovat s ostatními dětmi, díky čemuž se z nich stávají týmoví hráči. A nejen to. Lego se může stát i sběratelskou vášní. Třeba taková sběratelská série minifigurek na motivy příběhů Harryho Pottera. Lego Harry Potter si děti a fanoušci doslova zamilují.

Lego rozvíjí kreativní myšlení

Lego nabízí neomezené možnosti. Děti si z něj mohou postavit cokoli. Podobné kousky rozvíjejí jejich kreativitu a tvůrčí myšlení. Například takové lego City. Lego City 60271 Hlavní náměstí – to jsou i modely radnice, náměstí, jeviště, restaurace, tramvajové zastávky, parádních vozidel. A také pěkná řádka minifigurek. Lego City je vhodné pro děti ve věku od 5 let.

Lego pomáhá v budování trpělivosti

Ne vždy jde všechno podle plánu. Někdy se může stát, že místo toho, aby dítě z lega poskládalo plánovaný kousek, vznikne něco jiného. Právě nezdary děti učí trpělivosti, která se jim později může hodit v různých životních situacích. Pořiďte dětem třeba lego Harry Potter, lego Star Wars, lego Friends, lego Technic, lego Duplo, lego City či lego Minecraft a budujte u nich trpělivost i sběratelskou vášeň. Kde tyto skvělé kousky seženete? Zavítejte na ruzovka.cz! Všechny stavebnice nabízené stavebnice lega splňují ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality