Zlínský region je znám tradiční kožedělnou výrobou, kterou proslavil zejména Tomáš Baťa. Na tradice výroby obuvi dnes úspěšně navazuje společnost Repa.cz, mezi jejíž produkty patří především obuv pro každou příležitost pro muže, ženy i děti. Vyrábí ovšem také ochranné pracovní pomůcky, které mají v tomto regionu dokonce delší tradici než boty.

Přednosti obuvi Prestige

Hlavní předností bot této značky je mimořádná kvalita, které výrobce dosahuje díky poctivé řemeslné práci, zručnosti a zkušenosti zaměstnanců firmy Repa.cz. Pracovníci jsou hrdí na odkaz Tomáše Bati a jejich snahou je, aby boty Prestige byly vyhledávaným artiklem nejen na území ČR. Výsledkem je, že kvalitní obuv Prestige obstojí i v náročných klimatických podmínkách, je odolná v každém počasí a velice pohodlná. Pokud si budete chtít pořídit boty pro každou příležitost, najdete je v každé prodejně obuvi nebo si je můžete zakoupit ve firemním e-shopu.

Druhy obuvi

Firma Repa.cz nabízí obuv jak na běžné nošení, tak boty pro sportovní či turistické účely, ale také boty pracovní. Do kategorie pracovní obuv patří také pánské holínky, které jsou špičkou v tomto sortimentu. Vyhledávají je nejen rybáři, zemědělci, farmáři a další profese spojené s vodou či vlhkým prostředím, ale i běžní spotřebitelé, kteří potřebují kvalitní holínky na zahradu či do lesa na houby. Rybáři ocení vysoké holínky, když podběráky tahají úlovek z vody.

Výběr bot podle ročního období

Kvalitní a lehká obuv Prestige je použitelná téměř celoročně. Ovšem na zimu je třeba si pořídit typicky zimní boty. Očekávané požadavky pro zimní období splňují boty Prestige, které vynikají odolností proti chladu a vlhku. Vybrat si můžete jak boty nízké, tak kotníčkové, a to pro muže, ženy i děti. Teplo v botách Prestige zajišťuje vnitřní teplá podšívka a vyjímatelná stélka, která usnadňuje vysoušení bot.

Ochranné pracovní pomůcky

Při výkonu práce u celé řady profesí hrozí různá rizika poranění. K zabránění úrazů proto slouží ochranné pracovní pomůcky. Vedle poskytování bezpečnosti musí být i pohodlné a nesmí pracovníka omezovat. Platí to pro zástěry a kamaše pro svářeče či kováře, nákoleníky, řemínky a další pomůcky vyráběné z kvalitní kůže.