Každý krystal nebo kámen může přinést štěstí, pokud ho správně použijete. Když se zdá, že se nic nedaří, krystaly a drahé kameny mohou překvapivě přinést štěstí, na které jste čekali.

Krystaly pro štěstí dodávají pozitivní energii, odhodlání k úspěchu, sílu vůle a sebevědomí.

Tygří oko

Krásný kámen pro štěstí s mramorovaným vzhledem, tygří oko, je jedním z nejznámějších kamenů pro štěstí po celém světě. Jeho červené, oranžové a hnědé barvy spolu s černými pruhy mu dodávají kočičí vzhled. Okouzlující kámen přináší pozitivní energii a otevírá příležitosti.

Avanturín

Avanturín, známý pro prosperitu a sebevědomí, pochází z italského slova zvaného aventure, což znamená náhoda. Jinými slovy, avanturín přitahuje bohatství a štěstí.

Zelený avanturín je známý tím, že přináší bohatství a štěstí. Je to kámen peněz. Reguluje energii, poskytuje jasnost a uklidňuje duši.

Granát

S tmavě červeným leskem a vzhledem podobným granátovému jablku je granát známý tím, že vzrušuje duši. Tento kámen je považován za jediné světlo na Noemově arše a nachází se jak v biblických textech, tak v pověstech starověkého Řecka.

Granát je známý jako kámen síly a odvahy. Kameny pro štěstí byly talismanem pro cestovatele hledající štěstí.

Malachit

Malachit je zelený uhličitan měďnatý, který získal svůj název z řeckého slova „malakos“, což znamená měkký.

Malachit je známý jako otvírák srdce, což vysvětluje, proč dostal jemný název. Je to jeden ze známých krystalů štěstí, který světoví lídři často používají k hledání štěstí.

Achát

Achát je známý pro léčení a uzemnění. Z třídy chalcedonů má achát krásnou škálu barev a pruhování. Poprvé ji objevil v sicilských řekách Achates slavný řecký filozof Theophrastus.

Od té doby je tento kámen považován za neocenitelný objev. Achátové kameny pro štěstí jsou známé tím, že odhánějí negativní energii, uklidňují bouře, přinášejí vítězství ve válkách a dokonce léčí hadí uštknutí.

Vyzkoušejte sílu minerálních kamenů, e-shop magieprirody.cz disponuje nabídkou velkého množství minerálních kamenů, a také produktů z nich. Kromě na magieprirody.cz objevíte mnoho dalšího souvidejícího s přírodou.