Důvodů, proč si pořídit nový plot najdete opravdu mnoho. Nejenže plot prakticky ohraničuje váš pozemek, ale chrání vaši nemovitost před zraky procházejících osob a před nebezpečím v podobě zlodějů. Zaměříte-li se na pořízení kvalitního plotu, můžete se z jeho ochrany těšit dlouhá léta.

Kov jako záruka dlouhověkosti

Pokud toužíte po plotu kvalitním, který vyniká odolností proti mechanickému poškození a dlouhověkostí, popřemýšlejte nad plotem kovovým. Kovové ploty jsou nejen vhodnou ochranou vašeho pozemku, ale také doplňují moderní vzhled stavby. Kovové prvky jsou nyní velmi moderními a kovový plot se hodí k rodinnému domu, administrativní stavbě či může posloužit jako oplocení průmyslového areálu. S kovem se nemusíte bát rychlého opotřebování, ani nespolehlivosti.

Vyberte si podle svých požadavků

Obáváte se toho, že kovové ploty vypadají všechny stejně? Zavítejte na moderní ploty kovové fotogalerie a objevíte zajímavou nabídku plotů v různých provedeních a cenovém rozpětí. Z nabídky plotů si vybere opravdu každý. Náročnější zákazník, který od plotu očekává vysokou odolnost, spolehlivost a bezpečnost při užívání, jistě ocení kovové ploty řady PREMIUM. Na své si však přijdou zákazníci, kteří do plotu nechtějí příliš investovat, či jejich finanční situace není tak příznivá. Pro ně jsou vhodné kovové ploty řady BRILIANT, které jsou vhodné pro oplocení rodinných domů, ale i veřejných budov. Pokud hledáte oplocení pro moderní stavbu, ideální volbou jsou ploty z řady TREND, které korespondují se současným stylem staveb. Vyroben je z dutých ocelových čtyřhranných profilů.

Oplocení administrativních budov

Kovové ploty jsou dobrou volbou nejen k rodinnému domu, ale mohou posloužit při oplocení parků, veřejných budov, ale také budov administrativních a skvěle se hodí k oplocení průmyslových areálů. Ideální volbou jsou například kovové ploty z řady INDUSTRIAL, které jsou kvalitní díky povrchové úpravě, která je silně odolná proti vnějšímu poškození.