Stejně tak přirozené je, že se mužům erotické prádlo prostě líbí. Teď je třeba jenom přijít na to, jaké prádlo je to nejoblíbenější a jaké bude působit na vaši drahou polovičku nejvíce rajcovně? Nemyslete si, muži nečekají jenom na to, až se co nejrychleji svlečete. Stačí vybrat takové prádlo, které podmaní jeho fantazii a máte z poloviny vyhráno. A věřte, že se můžete těšit na předehru, jelikož to bude nějakou dobu trvat, než se tohoto pohledu nabaží a prádlo vám svlékne.

Svůdnost až na prvním místě

Tenhle typ prádla je prostě nesmrtelný. Krajky působí romanticky ale zároveň jsou vzrušující pro oko každého muže. Nicméně nejenom krajkou je muž provokován! Co takový bodystocking? Síťovina přes nahé tělo je to pravé, co nenechá jediného muže chladným. Pokud jste spíše konzervativní, nevadí – samozřejmě i pro vás jsou na dnešním trhu možnosti, jak provokovat jemně a nevinně – ale samozřejmě účinně a eroticky.

Jemné dráždění

I nepatrné detaily dokážou udělat hodně! I v případě, že bojujete s nějakým tím kilečkem a prostě se stydíte ukázat tělo ve svůdném prádýlku, nezoufejte. Stejnou službu odvedou i erotické noční košilky, které na jednu stranu zakryjí vše, co si nepřejete ukazovat, ale zároveň zvýrazní dekolt a nechají nahlédnout na spodní prádélko, což v každému muži probudí neskutečnou fantazii. Pokud ji chcete podpořit – nesvlékejte si košilku příliš brzy a jemně provokujte.

Podvazky – s těmi nikdy nic nepokazíte!

Pokud jste majitelkou dlouhých a štíhlých nožek, ve vašem nočním stolku nesmí v žádném případě podvazky chybět! Krásně zvýrazní ladnost vašich nohou a vzbudí ve vašem muži opravdovou touhu. Pokud je navíc zkombinujete s botami na vysokém podpatku, máte prakticky vyhráno!