Každý druh obuvi je určen k jinému účelu, jež ovlivňuje nejen použitý materiál, ale i konstrukce, provedení a v neposlední řadě i údržba obuvi. Proto je vhodné pořídit si hned několik různých párů bot určených pro různé druhy nošení. Pokud přemýšlíte nad tím, že rozšíříte svůj botník o nové kousky, můžete k nákupu využít slevy online. Velký výběr naleznete na portálu tipli.cz.

Jakou obuv pořídit?

Při výběru obuvi by měl hrát důležitou roli nejen její vzhled, ale i materiál, který byl na její výrobu použit. Kvalitní materiál je zárukou nejen dlouhodobé trvanlivosti, ale i pohodlí, které si naše nohy rozhodně zaslouží.

  • Obuv vycházková

Tento druh obuvi je vhodný pro nošení nejen v exteriéru, ale i v interiéru. Nabízí klasickou konstrukci, bez výraznějších módních prvků. Je pro ni charakteristické pohodlí a také delší životnost. V nabídce naleznete velké množství různých střihů i barevných variant. Velký výběr nabízí eObuv.

  • Obuv společenská

Obuv určená pro krátkodobé nošení především v interiéru. Pořizujeme si ji pro různé druhy společenských událostí. U mužů se jedná o polobotky, u žen o lodičky ke společenským šatům či kostýmům.

  • Obuv sportovní

Vzhledem k tomu, že sportovních aktivit je celá řada a každá má jiné nároky na obuv, je i sportovní obuv zaměřená na různé druhy činností. Vybíráme si ji podle konstrukce, která splňuje požadavky jednotlivých sportovních aktivit.

  • Obuv rekreační

Ideální obuv vhodná pro rekreačně-vycházkové aktivity. Konstrukcí je uzpůsobena pro používání do přírodního terénu. Není však vhodná pro klasické sportovní aktivity.

  • Obuv módní

Tato obuv je určena pro krátkodobější nošení. Vzhledem k tomu, že je vhodná do nenáročných podmínek, je podle toho tak i navržena a odpovídá tomu i materiál, který je na její výrobu využit. Na prvním místě je u tohoto druhu obuvi módnost, z čehož vyplývá i její název. Široký výběr naleznete na About You, specialistu na módní výstřelky. Není určena pro každodenní a časté používání a její charakteristikou jsou právě aktuální módní prvky.