Firmy i drobní podnikatelé, kteří se chtějí snadno a rychle zbavit ojetého nákladního auta, nebo jiné nákladní techniky, mají jedinečnou možnost, když využijí služeb Truck1. Jedná se o autobazar, který funguje na zcela jiném principu než běžné autobazary, jak je známe. Největší rozdíl je patrná na první pohled. Spočívá totiž v bohatosti nabízeného sortimentu. Každý běžný autobazar má jen omezené možnosti zejména prostorové a úzký výběr, zatímco bazar nákladních aut na webových stránkách Truck1 nabízí stovky vozidel.

Co je vlastně Truck1?

Jedná se o internetové webové stránky, které jsou již více než 10 let určeny obchodníkům s nákladní technikou, ale i běžným zájemcům. Obsahem stránek je mezinárodní autobazar ojetých nákladních automobilů, přívěsů, návěsů a autobusů. Prodat nebo koupit zde ovšem můžete i zemědělskou a stavební techniku, komunální techniku včetně nejrůznějších nástavců, ale také náhradní díly prakticky na cokoliv, co se týká nákladních aut a jiné nákladní techniky.Truck1 je mezinárodní autobazar, takže má každý mnohonásobně větší možnost pořídit si kvalitní nákladní techniku, ale i snadněji a rychleji prodat své ojeté nákladní auto či nejrůznější nákladní techniku. Největší předností této služby je, že si webové stránky Truck1 můžete otevřít kdykoliv v pohodlí svého domova nebo kanceláře, aniž byste museli obcházet klasické bazary nebo se probírat inzeráty v tisku.

Způsob hledání a zadávání nabídek

Každý zájemce, ať už je to obchodník s nákladními auty či nákladní technikou nebo běžný občan, se musí nejprve zaregistrovat. Jde o velice jednoduchý úkon, který je zcela zdarma. Okamžikem registrace se přihlášený stane právoplatným členem Truck1 a může ihned vyhledávat v záplavě nabídek, nebo zadat svou nabídku. Samotné hledání tvůrci webových stránek Truck1 zájemcům usnadnili tím, že nákladní auta jsou rozdělena do několika kategorií a podkategorií. To znamená, že se nemusíte probírat záplavou nabídek na prodej nákladních vozidel, ale vyberete si konkrétní kategorii, kterou může být například skříňové nákladní auto. Dále si vyberete podkategorii například v podobě skříňových nákladních aut uzpůsobených jako pojízdná prodejna, knihovna nebo opravna.