Už jste si někdy koupili postele, které už po pár měsících vykazovaly určitá poškození, ale protože se vám nechtělo řešit reklamaci s prodejcem, opravovali jste ji svépomocí? Různé vyztužování, řešení nových „L“-kových upevňovacích prvků, nahrazování prasklých lamel v roštu… Proto je mnohem lepší vybírat postele obezřetně, zajímat se o jejich složení, nosnost a v případě, že rapidně přiberete s přibývajícím věkem nebo kvůli nemoci, postavit se ke změně čelem a koupit si novou postel i matraci, která bude mít dostatečnou nosnost.

Kvalitní postele nemusí stát majlant

V e-shopu s nábytkem, který má mnohaletou tradici s názvem sg-nabytek.cz, najdete postele pro dospělé i děti. 

Jestliže chcete vybavit dětský pokoj a koupit dětské postele, můžete volit postýlky, patrové postele i klasická jednolůžka pro větší děti. Postele pro větší děti mohou mít zábranu, úložný prostor, nechybí ani rozkládací dětské postele nebo postele s rozměry 160 x 80 cm i v zajímavých provedeních, např. znázorňující domeček. 

Postele pro dospělé můžete volit z jednolůžek a dvoulůžek. Lze volit i z různých materiálů, typy s úložným prostorem napevno daným nebo volitelně dokoupitelným. Do hostovský pokojů můžete potřebovat válendy nebo jednolůžka z masivu. Krásné jsou polstrované postele, které působí honosně a jsou velmi módní. 

Sg-nabytek.cz nabízí i postelové komplety, což vám zajistí kvalitní postel včetně matrace najednou, aniž byste museli pracně hledat a zvažovat. V postelovém kompletu je vždy postel, matrace i rošt.

Co zvážit, než si koupíte postel?

Než zaplatíte za novou postele, uvažte dobře i materiál, z něhož má být vyrobena. Pokud máte doma maličké děti, které s vámi spí, takové polstrování a látkový potah by mohli být velmi rychle špinavé. S malými dětmi jsou skvělé dřevěné postele z masivu, který snadno otřete, nikde nic nevsákne. 

Jestliže jste v seniorském věku, podívejte se na vyvýšené postele. Díky nim se vám bude skvěle vstávat. Při výběru postele se zajímejte o již zmíněnou nosnost.

Bohatou nabídku všeho nábytku do bytu i firmy najdete na sg-nabytek.cz. Pojďte si vybrat a zařaďte se mezi spokojené zákazníky.